Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nedostatek prostoru v interiéru na umístění laptopu

Ne vždy máme to štěstí, že disponujeme dostatkem místa v bytě, abychom mohli mít doma svoje pc nebo laptop v samostatné pracovně a někdy není místo ani pro umístění psacího stolu. Mít doma svoje pc nebo notebook je dnes věcí naprosto běžnou. Hrají si na nich i nejmenší děti, jejich prostřednictvím spolu komunikují dospívající a pro dospělce jsou většinou pracovním nástrojem, leckdy téměř partnerem.

Jak nahradit psací stůl, když nemáme místo pro jeho umístění?

Pc nebo notebook, je dnes vítaný zdroj inspirace a nedocenitelný a rychlý zdroj nejrůznějších informací. Patří zkrátka k modernímu pracovnímu i soukromému životu a těžko tuto skutečnost popírat. Ne vždy však máme to štěstí a disponujeme dostatkem místa v bytě, abychom mohli tyto elektronické zázraky umístit do samostatné místnosti a věnovat jim ze svého domova větší část prostoru. Adekvátně jejich frekventovanému používání však vždy můžeme vytvořit malý pracovní kout v téměř každé místnosti pomocí vhodného nábytku. Z novinek o nábytku si Vám dovolíme představit značkový stolek, který rovněž získal ocenění na mezinárodním veletrhu designu. Kvalitní, novodobé materiály a velmi trendy zpracování, které především myslí na nedostatek prostoru v malém interiéru. Použitý materiál je sklo a kov s povrchovou úpravou chromu.

 

Stojan na Laptop    

 

Psací stoly menších rozměrů, rozkládací a zasunovací psací stoly

Ze starší kolekce, výrobce Uni-Q, představujeme psací stůl Z-line comp economy, který se hodí také do malých prostorů Vašeho bytu. Moderní design psacího stolu jistě osloví mnohé z Vás. Kvalitní materiál a netradiční design z linie Z-line, která nabízí další segmenty nábytku pro vybavení i velké kanceláře. Nabídka psacích stolů Z-line je velmi široká a rovněž flexibilní. Psací stoly můžete mezi sebou spojovat do nejrůznějších tvarů. Psací stolek na fotografii, můžeme využít pouhým přisunutím k volnému křeslu či židli. Protože při komunikaci prostřednictvím sítě nepotřebujeme skutečně nic jiného než právě jen notebook, nebude nám chybět odkládací plocha a svoje „pracovní místo“ si můžeme vytvořit prakticky kdekoliv.

 

Psací stůl Seven   

 

Kancelářský nábytek do pracovny se v posledních letech stává standardním vybavením interiérů domácností. Sestavy jako celek jsou oblíbené. Představujeme návrhy výrobců z Německa a Francie v klasickém designu z laminátové desky, mdf desky, ale také z masivu. Rovněž si myslíme, že je dobře, že nejen rozdílnost materiálů, ale také designu vám přináší velký výběr, a to v četně rozdílných cen. A tak klasické sestavy pořídíte za hubičku, a ty moderní, s technologiemi nabízející třeba úpravu v lesku, za vyšší cenu.