Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nebojte se výrazného nábytku

Pokud chcete oživit nebo si zútulnit váš interiér, na našem e-shopu Vám nabízíme širokou nabídku řešení. I pouhý jeden originální kousek může váš obývací pokoj, či ložnici, proměnit k nepoznání, tak, že vám je Vaši návštěvníci budou jen tiše závidět. V nabídce nalezne celou škálu komod, stolů, stolků, taburetů, židlí a doplňků. Nezapomínejme ale, na zlaté pravidlo, „méně je někdy více“. Pokud chcete váš interiér zpestřit a nevíte si rady, nebojte se na nás obrátit.

 

Barevná a zase barevná…

Netradiční barevný nábytek se bude skvěle vyjímat například v kombinaci s bílou nebo hnědou barvou. Pokud jste tedy milovníky pestrých barev, určitě vás nadchne kolekce, která nabízí taburet, otoman i křesílko a další, vybere si tedy každý. S tímto výrazným kouskem pak už stačí jen sladit ostatní dekorace (např. obrazy nebo polštářky) a interiér vašich snů je tady, je to více než jednoduché.

 

 

 

Další barevnou „sestrou“, je kolekce nábytku Nova od španělského výrobce zejména pro romantické duše. Vzorování květin ve stylu „patchwork“ oživí každý pokoj. V nabídce otoman, křesílko a taburet, které Vy i Vaše děti budete milovat.

 

                                                 Kolekce nábytku Nova

  

Retro, retro…

Pokud vám naopak imponují tlumenější odstíny, i pro vás máme zajímavou nabídku. Retro komody určitě zaujmou svým provedením. V nabídce je menší a větší model.

 


Komoda Ness white      Vitrína Ness grafit

 

 

Tak trochu odřený, tak trochu elegantní...

Rustikální nábytek pro milovníky městského stylu. S několik jednoduchými doplňky vytvoříte originální, třeba pracovní prostředí. V nabídce naleznete několik taburetů, židlí nebo stolů, které Vám pomohou vybavit váš interiér. Většina tohoto nábytku je vyrobena ze dřeva nebo kovu, takže se snadno udržují.

 

      

 

Celou nabídku naleznete v kategorii industriální nábytek.