Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nadčasový design pro dětský pokoj

Pokud jste milovníci moderního designu a chcete i pro své dítě či děti zařídit dětský pokoj v nadčasovém designu, na našich stránkách máte možnost. A jelikož je moderní design i pro dětské pokoje velmi oblíbený, je k dispozici specifická kategorie, která jen takové designy představuje. Jednoduše stačí hledat moderní dětský pokoj a nadčasové designy si můžete všechny prohlédnout. Největší nabídku moderních designů dětských pokojů pak na naše stránky přináší belgický a francouzský výrobce. Ale co je vlastně moderní design dětského pokoje? Jaký je rozdíl mezi klasickým dětským pokojem a takzvaně moderním, nadčasovým?

Moderní dětský nábytek je pohyblivý, flexibilní

Jedním ze znaků moderního designu dětského nábytku je využití pojezdů. Znamená to, že nábytek jako je třeba noční stolek, komoda, nebo kontejner s šuplíky k psacímu stolu je na kolečkách, přemístění nábytku kdekoliv v místnosti je velmi snadné a především možné. Dalším prvkem moderního designu je rozdílný design psacího stolu, který jen málokdy má šuplíky na pevno spojeny se stolem, ale je právě využito kontejneru na pojezdech. Je to velmi pragmatické, protože když sedí dítě u psacího stolu, může mít dostatek prostoru pod pracovní dekou. Šuplíky si pak dle potřeby umístí na levou, nebo pravou stranu. Ale nejčastěji se pojezdy využívají u patrových postelí pro snadnou manipulaci s přistýlkou.

 

Patrová postel Tom pro tři děti      Šuplík jako přistýlka, patrová postel Tom

 

V případě této patrové postele získáte ideální řešení malého dětského pokoje tří dětí, holek, nebo kluků a holek zároveň, jelikož kombinace odstínů jak jsme již zmínili je široká. A to nejmenší z dětí by mělo spát samozřejmě na přistýlce, která je vhodná již od tří let věku dítěte. Starší z dětí pak na dolním lůžku a to nejstarší na horním lůžku, aby mělo největší soukromí. Patrová postel v té nejvyšší možné kvalitě s certifikací.

Patrová postel Tom esmeralda     

 

V naší nabídce najdete samozřejmě celou řadu jiných návrhů sestavení moderního dětského pokoje, stačí si jen vybrat co vám a vašim dětem bude nejvíce vyhovovat. Můžete vybírat nejen z daných sestav, ale i samostatných dílů nábytku, aby sestavování vašeho dětského pokoje bylo maximálně přizpůsobeno vašim požadavkům.