Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nadčasový design jídelen

Dnes Vám chceme představit další netradiční design v podobě jídelen, od našeho francouzského výrobce. Samozřejmě, ne všichni máme velikost interiéru v našem bytě dostatečně velký, abychom si mohli dovolit pořídit celou jídelní sestavu. Francouzský výrobce, ale myslí i na tento problém a proto většina jídelen je na našem portále nabízená jako samostatné díly, což znamená, že si do Vašeho interiéru pořídíte jen ty kusy nábytku, které Vám Váš prostor dovoluje.

Moderní masiv, to je jeho imitace

Přírodní materiál v podobě nábytku je stále žádaný, pro svou originalitu a nezávadnost. Ne všem zákazníkům, se nábytek z masivu líbil, či hodil do malých interiérů bytu. Francouzský výrobce však nabízí nábytek z masivu, který nemusí být jen staromódní, v jeho typickém stylu. Použitým materiálem je imitace dřeva borovice, která má povrchovou úpravu dokončenou přírodním olejem. Nábytek z masivu, francouzského výrobce, je pojat v moderním duchu a lahodí snad každému oku. Ne jinak je tomu u jídelny z nabídky výrobce Gautier, kterou Vám představíme na následující fotografii.

 

    

 

Praktická laminátová deska, zařizujeme prakticky

Pokud máte velmi malou kuchyňmáte odpověď na otázku, jak co nejúsporněji zařídit jídelní kout, kde by si šlo dát malé občerstvení. Pokud máte velký interiér a potřebujete oddělit společný prostor kuchyně a obývacího pokojepak jste také našli řešení. Ale sestava industriálního nábytku za více než příjemnou cenu je svým využitím opravdu flexibilní, na ilustrační fotografii uvádíme například i využití jako pracovní kout. V dnešním moderním bydlení se fantazii meze nekladou.

     

 

Na našem portále najdete další nábytek do jídelen v kategorii Kuchyně a jídelny v sekci Jídelní sestavy. Nechcete celou jídelnu, pak Vám postačí vyhledávaní v sekci Jídelní stoly a Jídelní židle kuchyňské. Nábytek Aldo, Vám nabízí nábytek mnoha designů a odstínů.