Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nadčasový design dětského pokoje? Jednoduché linie

Nabídka francouzského výrobce nás vždy dostane vlastním designem. Jednoduchost, ale maximální využití daných dílů nábytku ve spojení s tou nejvyšší kvalitou. Dnes se zaměříme na moderní design, který je vhodný i pro malé interiéry, jelikož jednoduché linie evokují přesně to, co můžeme nazvat nábytek "bez zbytečností". Vše je do důsledku naplánováno a maximálně využito, předem designéři věděli, čeho chtějí docílit. Nabídka nábytku v moderním designu, kterou vám dnes představíme, je vhodná pro kompletní vybavení interiéru dětského pokoje, studentského pokoje a potažmo některé díly nábytku jsou také velmi vhodné pro vybavení kanceláře.

 

                                                      Dětská postel s přistýlkou, šuplíky Leka white

 

Ruku v ruce se střídmým, ale velmi praktickým designem jde také kvalita nábytku, která je na té nejvyšší úrovni. Dílem je kvalita dána francouzskou precizností, dílem použitým materiálem při výrobě, kterým je mdf deska a nechybí u nábytku ani zakončení pomocí abs systému. Pojďme si projít jednotlivé návrhy, díly nábytku a prvky, které každého kdo chce dobře bydlet potěší.

 

Moderní dětský pokoj pro školáka, školačku, studenta, studentku

Začněme návrhem dětského pokoje pro dítě od šesti let, kdy jsme v situaci, že k dispozici pro vybavení tohoto interiéru máme jen velmi malou místnost. Prvně si musíme uvědomit, že malá místnost působí velmi stísněně, pokud je přeplněná nábytkem a kdy se dítě když chce přejít od bodu A do bodu B, musí v podstatě absolvovat překážkovou dráhu. Takže takovým způsobem se jistě všichni shodneme nelze jít, notabene dnes, kdy je k dispozici tolik designů, které takzvaně šetří místo v prostoru. A nejvíce místa v pokoji vám může ušetřit správně koncipována dětská postel, která by měla nabízet co možná nejvíce úložného prostoru pod vlastním, vesměs vyvýšeným lůžkem.

 

                      Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 graphit, white, oak

 

 

Na první fotografii takovou dětskou postel "šetřící" místo v dětském pokoji představujeme. Lůžko je vyvýšené a díky tomu získal designér prostor, místo pro umístění úložného prostoru v nejrůznějších podobách. Pod postelí je malý i velký šuplík, skříňka i řada polic. A aby toho nebylo málo, je zde ještě jedna police kolem lůžka po celé jeho délce. Díky tomu si dítě může umístit potřebné věci před spaním na onu polici a nemusí pokaždé scházet pro něco (jako vždy před spaním veledůležitého) dolů. Na fotografii spolu s dětskou postelí je rovněž velmi atypický regál horní části vždy směřující ke stěně a klasická šatní skříň.

 

                                            Dětský pokoj v nabídce dílů - kolekce cascina, antique pink

 

Jak správně vybrat z široké nabídky dětského nábytku?

Každá kolekce nábytku je rok od roku větší. Samostatných dílů nábytku v jednotném designu neustále přibývá a tak se dostáváme do pasti, které díly pořídit a které oželet. Ale při výběru díly je nejjednodušší se sám sebe zeptat. Opravdu tento kus nábytku využiji a mám ho kde dát? Střídmost a jednoduchost by neměla být jen synonymem pro moderní design, ale i pro zařizování interiéru.

 

 Vyvýšená postel s psacím stolem pro kluky On-Line   Sestava herní počítačový stůl s regály Gaming

 

Na detailech samostatných dílů může sami posoudit jednoduchost a čisté linie nábytku. Vše je navrženo tak, aby bylo praktické a zbytečně nezabírala místo v interiéru. Psací stůl s nadstavcem je dobrá volba i do kanceláře. Spojení odstínů v kontrastních tónech působí v celkovém designu velmi harmonicky. O tomto nábytku, který jsme vám dnes představili, opravdu můžete s jistotu říci po umístění do vašeho interiéru, že je moderní a praktický. Účel světí prostředky. A v tomto případě doslova, jelikož nábytek je tak kvalitní, že vám bez sebemenší újmy bude sloužit celou řadu dalších let.