Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nadčasové holandské sedací soupravy

Kožené sedací soupravy, našeho holandského výrobce, jsou komfortní, pohodlné, funkční a nadčasové. Kožené sedací soupravy nabízejí vysokou jakost kůže a kvalitu. Interiér obývacího pokoje, získá, ať už s klasickou, či koženou rohovou sedací soupravou originální design.

 

Flexibilní možnosti

Jednoduchá linie, kvalitní pravá hovězí kůže spojená s anatomicky navrženým designem, kožené sedací soupravy Click, bude jistě mnohé z Vás alespoň inspirovat. Jedna se o sedací soupravu z mnoha, od našeho holandského partnera, který nabízí vysokou kvalitu pod značkou Ankor. Kožená sedací souprava nabízí velmi flexibilní možnosti. Můžete si tak vybrat jak Vám vyhovuje počet míst k sezení, tedy můžete zvolit délku sedací soupravy, nebo můžete zvolit libovolný počet křesel. Velmi moderní je rovněž kožený konferenční stolek, který designově doplní sestavu.

 

 

Rohová souprava

Rohová kožená sedací souprava Dubai, která nabízí vysoký komfort a velmi elegantní provedení, Vás určitě zaujme na druhé fotografii. Vysoký komfort, hluboké a měkké sezení, zajistí originální charakter, poskytuje dlouhotrvající tvar. Hmotnost nábytku, jeho moderní forma v zařizování modulárního interiéru, umožňuje konfigurovat sedací soupravu Dubai, podle individuálních potřeb a volného místa. V ceně rohové sedací soupravy z pravé hovězí kůže jsou rovněž polštáře.

 

Nábytek Aldo, na svém portále, již nenabízí kožené sedací soupravy