Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytkoviny - aldoviny - noviny.

Stále častěji se ohlížíme za nábytkem levným, ale také kvalitním. Cena nábytku neustále klesá a musíme říci že ne na úkor kvality, ale velké konkurence. Což je výhrou pro nás, zákazníky. Není řečeno, že co je drahé je kvalitní a co je levné je, no řekněme "nehezké" a jen na pár měsíců, než se rozpadne. Našli jsme pro vás kolekci nábytku Infinity od francouzského výrobce, který přináší velmi široký výběr samostatných dílů určených pro sestavení snad všech interiérů za více než příjemné ceny. Alespoň dle našich zkušeností můžeme kolekci Infinity zařadit do nabídky levného, praktického a kvalitního nábytku, kterou rádi doporučíme našim zákazníkům. Samostatné díly do předsíně, ložnice, či dětský pokoj. Dovolte nám v dnešním článku kolekci Infinity více přiblížit.

   

 

Moderní ložnice Infinity v bílém provedení a klasický návrh ložnice Infinity v odstínu káva (který uvádíme na fotografii spolu s dalšími návrhy interiérů této kolekce levného nábytku). Jedna kolekce, dva zcela odlišné návrhy a to proto, aby opravdu každý z vás si mohl zvolit nejen design, dané díly, ale také výši pořizovací ceny. V nabídce jsou samozřejmě všechny díly z těchto návrhů ložnic k dispozici také samostatně pro případ, že potřebujete pouze manželskou postel.

 

Francouzský výrobce do dětského pokoje

Nabídka se soustředí jak na vybavení dětského pokoje, tak studentského pokoje. Líbí se nám možnost výběru jen pro samotnou dětskou postel. Můžete zvolit postel pro školáka se šuplíkem, bez šuplíku a to hned ve čtyřech základních odstínech. Samozřejmě místo na spaní pro matraci 90x200 cm. Můžete však identickou postel rovněž s možností pořízení s šuplíkem, či bez něj pořídit ve větším rozměru místa na spaní a to 140x200 cm. Rozměr, který je přeci jen vhodnější už pro větší dítě a to v mnoha případech vlastně nás rodiče "přeroste".

 

  

 

Materiálem pro zcela všechny díly nábytku v kolekci Infinity je klasická laminátová deska, kterou výrobce používá v tloušťce od 16 do 25 mm. Tím také nemalou měrou přispívá ke kvalitě a stabilitě nábytku. Pořízení například dětského pokoje, či sestavy ložnice v cenové relaci kolem 10 000 Kč není v této kolekci nic výjimečným. Design můžeme zařadit do kategorie moderního nábytku se snadnou údržbou a praktickým provedením. Kolekce Infinity má na stránkách Aldo široké zastoupení a hned od samotného počátku se stala velmi oblíbenou u vás zákazníků.