0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytková stěna Dico sestavená z regálů

Výrobce: DME - F
Kód: DME0140-2014
6 892 Kč
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 101-200 cm
Šířka: 255,6 cm
Hloubka: 29,5 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Sestava regálů jako funkční řešení obývacího pokoje, nebo kanceláře

Z nabídky samostatných dílů regálů v kolekce Dico od francouzského výrobce, můžete získat sestavu v podobě obývací stěny, nebo praktického vybavení kanceláře jako regálové stěny. Ale díky nabídce samostatných dílů, kdy každý z regálů samozřejmě na našich stránkách najdete, si můžete sestavit zcela jinou podobu stěny. Větší, ale také rozměrově menší, nebo ještě levnější variantu odebráním jednoho z dílů, ale také dražší, pokud daný díl přidáte. Nabízí se tak rovněž možnost vybavení rozměrově malých i velkých interiérů.

 

Francouzský výrobce kromě kvality docílil velmi flexibilního řešení pro jakýkoliv interiér a můžeme říci také netradičního designu. Ojedinělý, originální regálový systém je vyroben z laminátu s tloušťkou desek od 18 do 20 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Nosnost polic 10 kg. Doporučujeme nepřekračovat stanovený limit, aby nedošlo k prohnutí polic.

 

Flexibilní výběr regálů

Jak jsme zmínili již na úvod, sestavu, kterou uvádíme na fotografii můžete zcela změnit. Kolekci Dico tak zcela přizpůsobíte vašemu interiéru, vašim potřebám. V krátkém přehledu uvádíme všechny dostupné možnosti v dílech.

 

- regál Dico 1345
- regál Dico 1346
- regál Dico 1347
- regál Dico 1348
- regál Dico 1349


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.