Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z mdf desky jako ze dřeva

Jako první pro český a slovenský trh si Vám společnost nábytek Aldo, se svým partnerem, francouzským výrobcem nábytku, dovoluje představit nábytek v moderním designu, který i přesto, že je vyroben z mdf desky, tak díky novým technologiím je k nerozeznání od masivního dubového dřeva. A to nejen na pohled, ale i povrch je ve 3d formátu, tedy není hladký a vy tak můžete hmatem cítit strukturu dřeva jako v reálu. Francouzský výrobce přinesl kolekci nábytku především pro větší dostupnost nábytku milovníkům dubového dřeva, ale za můžeme říci poloviční cenu. Imitace dřeva je tak věrná, že laik materiál nerozezná. A jako první Vám přinášíme kolekci Mathis, moderní nábytek pro vybavení  interiéru obývacího pokoje, nebo jídelny.

 

                                                                       

 

Moderní bydlení - imitace dřeva

Náklady na bydlení neustále podléhají všudypřítomné inflaci a proto je dobře, že francouzský výrobce se snaží alespoň v něčem vyjít vstříc. Pokud patříte mezi milovníky dřeva, ale díky vysoké ceně jste si nábytek z masivu ještě nepořídili, máte nyní jedinečnou příležitost. Kolekce moderního nábytku do obýváku, či jídelny, Vám nabízí několik dílů na výběr.

 

     

 

Poprvé byla nová technologie povrchové úpravy představena na letošní celosvětové výstavě nábytku v Kolíně, které jsme se účastnily i my. A nábytkem, který je vyroben z mdf deska, ale nejen na pohled, ale také na dotek byl k nerozeznání od dubového dřeva, jsme byli uneseni. Kolekci si konečně může pořídit od tohoto týdne také náš zákazník a věříme, že nábytek bude patřit k velmi oblíbeným.

 

                                           

 

Nábytek je dodáván v odstínu jako dubové dřevo. Výhodou však není pouze poloviční cena, ale nábytek vyroben z mdf desky a ne z masivu nabízí větší odolnost vůči mechanickému poškození, lety nemění svůj odstín a není třeba nějak zvlášť o něj pečovat. Jednotlivé díly jsou navrženy tak, aby mohly vyplnit interiér jak obývacího pokoje, tak jídelny, ale například vitrína Mathis má tak osobitý design, že i samostatně umístěná v prostoru přitáhne vaší pozornost. Nábytek z mdf desky, potažen dýhou ve 3D formátu má na růžích ustláno a v jeho úspěch věří mnoho odborníku na bydlení.