Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z masivu pro miminka

Nábytek z masivu je jedním z mnoha ekologických výrobků v nábytkářském průmyslu. Nábytek z masivu je velmi často pořizován pro vybavení dětského pokoje. Masivní dřevo, které je použito při výrobě nábytku z masivu, je borovice a buk. Samozřejmostí je ekologický bezbarvý lak, který chrání nábytek před mechanickým poškozením. Nábytek Aldo myslí i na miminka, kterým rovněž můžete pořídit nejrůznější segmenty z naší bohaté nabídky, ale pro miminka jsme dali přednost ekologickým, značkovým produktům Gami s certifikací. A materiálem je z části masívní dřevo a z větší části mdf deska.

Dětské postýlky až do dospělosti?

Dětská postýlka to je důležitý vstup do života vašeho dítěte. Dětská postýlka patří opravdu mezi velice důležitou součást vybavení pro naše nejmenší. Dítě v první polovině svého života tráví v postýlce převážnou část života, a proto by se mělo dbát profesionální kvality provedení postýlky. Na našem portále Nábytku Aldo nabízíme postýlky z příjemného přírodního materiálu borovice a povrchově jsou ošetřeny bezbarvým ekologickým lakem, nebo z mdf desky, která je pro postýlku ještě vhodnějším materiálem. Jednoduchý, ale účelový design dětské postýlky, kterou vám nabízíme na následující fotografii je velmi oblíben. Dětská postýlka má úložný prostor v podobě šuplíku po celé její délce, je tedy velmi praktická. Dětská postýlka díky vysoké kvalitě zpracování nabízí velmi jednoduchou manipulaci s bočnicemi a to po obou stranách. Čistý rozměr pro spaní je 60 x 120 cm a takový rozměr potřebujete i pro velikost matrace, která není v ceně postýlky. Dětská postýlka má tři regulace roštu, které ocení každý rodič pro pohodlné a bezpečné zacházení s dítětem!!

 

Rozkládací dětská postýlka na pokoj, kolekce Celeste      

 

Dětské postýlky našeho francouzského partnera jsou také nábytkem značkovým. A zárukou té největší kvality je bezesporu dlouholetá zkušenost s výrobou a značka jakosti. V neposlední řadě je samozřejmě především nábytek určený pro miminka opatřen certifikáty.

Dětské postele z masivu pro předškoláky

Dětská postel Oliver se nám jako skrýš, bunkr, zkrátka jako postel pro zábavu líbí z nabídky všech podobných nejvíc. Dítě se může schovat tak, že ho opravdu nenajdete. A přesně tento moment všechny děti v určitém věku baví. A vykouknout na vás přece můžou přes okýnko. Rozhodně vám garantujeme, že ve skrýši bude chtít taky někdy přespávat a tak není na škodu nějaké to spaní vymyslet. Máte doma pejska? Ideální boudička i pro něho, kde bude mít po celou noc klidný spánek vašeho dítěte pod kontrolou. Ale to už jsme se nechali unést možná moc, zpátky k praktickým záležitostem. Prostor pod postelí je pro vás jako pro rodiče praktický třeba pro umístění hraček, nebo jiných předmětů, když je nechcete mít rozházené po pokoji. Dětská postel je velmi kvalitní, bytelná, je opravdu "masívní" kdy především síla materiálu je taková, jako u nábytku ze dřeva má být. Za nás určitě pomyslná jednička s hvězdičkou.

 

     Postýlky ze systému Modulo

 

Kvalitní dětské postele z masivu vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Pro děti tak pořídíte kvalitní postel, která vydrží nejen po dobu dětství, ale i celého dospívání a po celou dobu, než dítě takzvaně "opustí hnízdo". Vůně dřeva a přírodní materiál navíc poskytne příjemné prostředí a blahodárný vliv na dítě.