Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z masivu od společnosti Interlink

Dnes si dovolíme představit ne nábytek od společnosti Interlink, ale začali jsme představovat myslíme si ještě lepší designy od belgického výrobce nábytku z masivu pro děti, Vipack. Jeho designy jsou více nápadité a navíc tloušťka materiálu až 3,5 cm, tloušťka či chcete - li rozměr hranolů 7x7 cm.

 

                                                

 

Dětský interiér v originálním designu

V kategorii nábytku z masivu, nabízíme nábytek do různých interiérů, od ložnic, obývacích pokojů, nebo jídelen. My se však budeme dnes věnovat právě masivnímu nábytku do dětských interiérů a to právě od belgického výrobce Vipack. Představíme vám pár segmentů a budete nám muset dát za pravdu, že design je opravdu originální. Na první fotografii jsme vám představili pojízdný kontejner na kolečkách Alexandra, pro možnost snadného přesunutí v případě potřeby. Opravdu snadná manipulace pro každé dítko. My vám dnes předvedeme segmenty v čistě dívčím bílo-růžovém designu, ale veškeré tyto segmenty nabízíme rovněž v typicky chlapeckém bílo modrém provedení. Jedním z dalších dílů této nabídky je také praktická skříňka na hračky a uznejte sami, že rovněž ve velmi stylovém provedení. Nabídka nábytku pro děti v tomto provedení je velmi široká a ze samostatných dílů si můžete vyskládat kompletní dětský pokoj v moderním, nadčasovém designu.

 

                                                                      

 

Viděli jste již někdy takhle originálně propracovanou komodu, spojenou s regálem? Opravdu nevšední, propracovaný design. Co možná z fotografie nepoznáte, je právě materiál masiv, konkrétně dřevo borovice v netradičně v moderním designu. Další prioritou je zdravotní nezávadnost povrchové úpravy a rovněž fakt, že regál musí být napojený na komodu, nelze umístit každý díl samostatně. Často vás možná od pořízení dětského nábytku z masivu odrazoval design, který byl stylový, typický právě pro dřevo borovice a pouze v jednom odstínu. Přírodní odstín borovice v její reálné podobě, pouze ošetřené bezbarvým lakem. Díky nabídce německého výrobce je situace a především pak nabídka zcela jiná. Dětský nábytek z masivu přinášíme ve zcela nové podobě, moderním designu a širokém výběru odstínů. Také kvalita, na kterou německý výrobce klade důraz, je vzhledem k ceně velmi potěšující. Spojení materiálu mdf deska a masiv kvalitu jen navyšují.

 

     

 

Závěrem

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí. Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.