Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek z masivu do dětského pokoje - kolekce Jonas

Bílý elegantní nábytek z masivu

Krása kolekce Jonas spočívá v její jednoduchosti a multifunkčnosti. Ta se pak projevuje do sebe navzájem pasujícím nábytkem, který vám poskytne hned několik různých možností, jak ho do pokoje umístit a tím mu co nejvíce vizuálně lichotit. Sněhově bílý odstín pokoj navíc opticky zvětší a projasní. Dopřejte tak i menším a tmavším pokojům možnost ukázat se v nejlepším světle.

Nábytek jak pak vyrobený z kvalitního masivu, který nese ozančení "Nordic Ecolabel", díky čemuž si můžete být jistí, že nejenže je dřevo opravdu kvalitní, ale také bylo při jeho těžbě dbáno na životní prostředí. Veškeré povrchové úpravy jsou pak přísně kontrolovány, aby všechny komponenty splňovaly přísné směrnice dbající na zdraví uživatelů - v tomto případě vašich dětí. Pořízením této kolekce tedy získáte nábytek, který je definovaný odolností, sytou barvou i zdraví prospěšnými materiály a to vše od renomované designérské firmy.


Hoppekids - with heart and soul 

S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru. 
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.