Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z kvalitního dřeva teak

V minulém článku jsme vám především představili zcela nový rustikální nábytek od našeho dánského výrobce, který je však rovněž výrobcem moderního nábytku z dřeva teak a mahagon. Nábytek, vyroben z  tohoto dřeva patří k velmi kvalitním, jelikož nabízí vysoký stupeň tvrdosti. A v souvislosti s vlastnostmi dřeva, může dánský nábytek, ovlivněn tzv. severským designem, tolik proslaveným po celém světě, nabídnout vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Pořídit nábytek z masivu, z dřeva teak, je tedy finančně náročnější, ale nábytek pořizujete na celý život. V dnešním článku malá "ochutnávka" nových kolekcí.

 

                                                              Obývací pokoj s nábytkem z Dánska

 

Nábytek z teaku - severský design z Dánska

Dánský výrobce se stal novým obchodním partnerem společnosti nábytek Aldo a to hned vedle výrobců z Francie, či Holandska. Soustředíme se především na nabídku moderního designu, který je na našem trhu netradiční. Snažíme se přinést vždy něco nového našim zákazníkům. Ne jinak je tomu také u nabídky nábytku dánského výrobce, jeho rustikální nábytek z mahagonového dřeva zaznamenal první pozitivní ohlasy a nabídka nábytku z teakového dřeva doufáme přinese stejné reakce. Nábytek z Teaku výrobce nabízí pro vybavení interiéru jakými jsou obývací pokoj, jídelna, vstupní haly, nebo předsíně. A mezi velmi zajímavé také patří vybavení zimních zahrad a teras příjemnými stoly a židlemi z ratanu. Dánský výrobce patří opravdu mezi designovou špičku a jeho fotografiemi stojí zato se nechat inspirovat. Posuďte sami, jak jednoduše lze zařídit elegantní interiér.

 

                                                           

 

Věříme že design dánského výrobce vás osloví stejně jako nás. Nábytek z teakového dřeva patří mezi trendy designy letošního roku, stejně jako další kolekce ze dřeva, rustikální nábytek apod. Za shlédnutí také stojí nábytek ze dřeva našeho francouzského partnera. Přejeme příjemnou inspiraci pro vaše bydlení.