Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z kovu nejen na zahradu

Moderní design můžeme říci až strohý nabízí kovový zahradní nábytek. Nábytek Aldo se zahradnímu nábytku s ohledem na širokou nabídku interiérového nábytku francouzských výrobců nevěnuje, ale to není důvod si o kovovém nábytku něco neříct. Údržba zahradního nábytku z kovu je snad jednou z nejméně náročných. Tento nábytek z kovu se hodí nejen na zahrady, ale pro svou menší velikost a snadnou údržbu ho můžeme použít i na balkóny a lodžie. Na rozdíl od zahradního nábytku z masivu, vám nezabere tolik místa.

Proč nábytek z kovu

Právě díky použitému materiálu. Zahradní kovový nábytek rovněž nabízí největší flexibilitu v polohovatelnosti lehátek, křesel apod. Mezi velmi zajímavé v kategorii zahradního nábytku z kovu patří například houpací křeslo v podobě mušle. Designové trendy moderního bydlení sledujeme i v oblasti zahradního nábytku. Výhodou kovového materiálu je, že nikdy nemusíte řešit škůdce, jako u nábytku z masivu, či povětrnostní vlivy. I přesto však kovový zahradní nábytek potřebuje péči, aby nekorodoval.

Zahradní sety z kovu

Na Nábytku Aldo, vám představíme zahradní set z kovového materiálu a hliníku. Konstrukce potažena plastovou fólií, která je velmi odolná, stejně jako celý zahradní set povětrnostním vlivům. Plast, je nanášen práškovou metodou, sklo jako deska stolu je se vzorem. Zahradní křesla mají možnost až tří pozic - poloh. Zahradní set si můžete pořídit s podstavcem na slunečník, nebo bez něj. V ceně jsou čtyři židle, stůl a slunečník. Bezkonkurenční cena na českém trhu, vysoká kvalita.

Zahradní stolky z kovu

Nabídka zahradních stolů nejrozmanitějších designů je na Aldu, velmi široká. Unikátním a netradičním můžeme nazvat zahradní stůl na fotografii, který je spíše designéry navrhován jako zahradní luxusní doplněk, než pro velké rozměry. Originální design je zde řešen deskou stolu, která je vyrobena z kamene. Praktickým je zde ale přeci jen některá část. Nejsou to rozměry, ale použitý materiál při výrobě desky stolu - již zmiňovaný přírodní kámen. Zahradní stůl můžete umístit kamkoliv, včetně teras a balkónů pro jeho rozměry, podnož stolu je z kovu, velmi kvalitní. Designérsky je zde kladen důraz na detail a originalitu, čímž deska stolu bezesporu je.

Zahradní křesla z kovu

Zahradní kovové křeslo, které Vám představíme na další fotografii, nabízí vysoký komfort díky polštářkům, v příjemném béžovém odstínu na fotografii. Vybrat si můžete z nabídky dalších potahových látek. Zahradní křeslo, ale i celkově kovový zahradní nábytek není náročný na údržbu a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Nabízí rovněž delší životnost.

Zahradní lehátka z kovu

Zahradní lehátko, které představujeme z kategorie kovového zahradního nábytku, nabízí díky použitým materiálům při výrobě velmi vysokou kvalitu. Lehátko je lehké na manipulaci, nabízí dlouhou životnost, je odolné vůči povětrnostním vlivům a nenáročné na údržbu. Stačí v případě potřeby pouze omýt vodou. Lehátko na zahradu přináší komfort a relax.