Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z kolekce Shark pro kluky

Akční nabídka dětského nábytku Shark již byla ukončena a tak vám chceme představit další z možností, jak zařídit dětský pokoj pro kluka, malého piráta z Karibiku, nebo zapáleného kosmonauta. Návrh pokojíčku, kde neposedný kluk najde i kromě místa na spaní také zábavu. Materiál dřevo borovice je zachován díky transparentnímu nátěru, ale v nabídce belgického výrobce najdete také dětské postele v bílém, nebo tmavě šedém provedení. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Bezpečná postel pro spaní i zábavu

Představujeme vám dětskou postel ze dřeva borovice, dětskou postel z masívu tak, jak opravdu má vypadat. Hranoly postele i tloušťka desek odpovídající požadavkům na kvalitní provedení nábytku ze dřeva. Dětská postel z kolekce Pino v nádherném, elegantním odstínu šedé a látkovými doplňky určené tematicky pro chlapce. Látka kolem postele nejen na hraní, ale s využitím také jako klasického úložného prostoru třeba na hračky, domeček, látkový tunel nad postelí, který děti milují a tři kapsáře na zavěšení, které si chlapeček může zavěsit tam, kde nejvíce potřebuje. To vše vám nabízíme v ceně této nádherné dětské postele a samozřejmě jako u všech našich postelí, v ceně rovněž rošt.

 

      

Dětská postel od belgického výrobce z kvalitního dřeva borovice bez kazů a suků, dětská postel, které nebude praskat a podléhat vlivu změny teplot. Povrchová úprava kvalitním lakem až ve třech vrstvách zase zajišťuje mechanickou odolnost proti škrábancům a oděrkám. V neposlední řadě vás rozhodně potěší také možné umístění schůdků, žebříku, na levou i pravou stranu.

 

Pokoj snů, pokoj pro každého kluka "neposedu"

Všichni kamarádi budou jistě závidět takový dětský pokoj, který pořídíte Vašemu klučinovi. Vaše dítě zažije s kamarády v takovém dětském pokoji hodně dobrodružství při hrách, třeba na piráty z Karibiku! Typicky chlapecký pokoj je určen již pro školáky, protože nabízí veškerý potřebný nábytek pro školáka. Celá kolekce nabízí segmenty v odstínu bílé doplněný černými pirátskými efekty.

 

    

 

Dětský pokoj nemusíte kupovat jako celek, ale můžete si vybrat z nabízených segmentů a pořídit si jen to, co Vám interiér dětského pokoje dovoluje. V nabídce jsou mimo postele i další segmenty nábytku a to noční stolek, šatní skříň, psací stůl a komoda. Udělejte Vašim dětem radost a pořiďte jim kvalitní nábytek nevšedního designu od belgického výrobce.