Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek z kolekce Easy, opravdu do všech interiérů

Pokud víte, že si opravdu chcete sestavit interiér na míru a nebojíte se vlastních návrhů, fantazie, tak pro vás máme kolekce nábytku Easy od francouzského výrobce. Široká, respektive nejširší nabídka samostatných dílů pro možné vybavení opravdu každého interiéru. Od ložnice, až po obývací pokoj. Nechybí ale ani nabídka botníků, psacích stolů a dalších a dalších obdobných dílů, které můžete zakomponovat do celé sestavy třeba regálů a skříněk. Velkým plusem na tomto multifunkčním systému je nejen to, že nábytek vám bude ve všech ohledech vyhovovat (navrhli jste si sami), ale pořizovací cena je bezkonkurenční. Dnes vám představíme, co všechno je možné s nabídkou samostatných dílů vytvořit.

 

Nabídka samostatných dílů nábytku

Kolekce je v podstatě nabízena či lépe řečeno prezentována dvojím způsobem. Nabídka sestav, které jsou dané třeba pro ty z vás, kteří nemají odvahu jednotlivé díly mezi sebou propojovat a široká nabídka samostatných dílů pro ty z vás, kteří naopak cítění pro zařizování interiéru máte. Regály se od sebe velmi liší jak rozměry, tak uspořádáním, jsou regály s jednou a více policemi, nebo s šuplíkem či šuplíky, dokonce jsou regály s šatní tyčí.

 

           

 

Příklady samostatných dílů představují rozdíly. Regály můžete na sebe také stavět, vždy dva na sobě. Můžete vytvořit šatní stěnu do ložnice, nebo předsíňovou stěnu do předsíně. Ale lze také sestavit třeba obývací stěnu. Navíc v kolekci představuje francouzský výrobce tři možné odstíny na výběr, možností je tak ještě více. Při výběru skříněk dobře věnujte pozornost také rozměrům, ne každý regál, skříňka jsou stejně hluboké a vysoké. Musí se vám dané skříňky hezky sejít. Co pak může z takových samostatných dílů vzniknout?

 

Obývací stěna Sophia light oak  Nábytek do kanceláře - kolekce Sophia light oak

 

Nabídka sestav nábytku v nejrůznějších podobách

Pokud se právě chystáte zařídit pracovnu, nebo pracovní kout za rozumnou cenu, kolekce Sophia-Easy nabízí nekonečné množství řešení pro jakýkoliv typ interiéru i s ohledem na skutečnost, že si můžete regály vybrat i v několika barevných variantách. Dostupné ceny docílil francouzský výrobce použitím tradičního materiálu laminátové desky a jednoduchým, minimalistickým designem. Velmi se nám líbí možnost výběru daných dílů a možnost libovolného sestavení nábytku do nejrůznějších podob.

 

                       Nábytek do kanceláře - kolekce Sophia white

 

Na fotografiích představujeme, jako podobu mohou mít samostatné díly, když je hezky spojíte do sestav. Můžete vytvořit velmi praktické vybavení předsíně (botníky jsou rovněž k dispozici v této kolekci). Lze také vytvořit za zanedbatelnou cenu praktickou obývací stěnu. Kolekce jako je tato, kterou vám představujeme, je velmi vhodná pro vybavení malých interiérů, jelikož právě zde je velká potřeba úložných prostorů a musíte samozřejmě v malém interiéru více kombinovat. A pro velké interiéry? I zde je velká výhoda. dané díly můžete přidávat a přidávat dle libosti, až do té doby, kde je váš velký prostor zařízen.