Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z Alda také na videu

Novinkou na našich stránkách jsou nejrůznější videa k daných kolekcím, návrhům interiérů. Videa, která jak věříme pomohou vám zákazníkům posoudit, zda je daná kolekce, nábytek právě pro vás. Můžete například u dětského pokoje Battle od francouzského výrobce vidět, že design je velmi praktický a v dané místnosti vypadá opravdu originálně. Pro kolekci Cerise jsme zase připravili video, na kterém vidíte kuchyňskou linku v interiéru s postupně měnícím se odstínem. Bude tak pro vás určitě snazší si vybrat barvu. Pro nejprodávanější dětskou patrovou postel Bibop video nesmí chybět, aby jste sami posoudili funkčnost patrové postele, která nabízí místo na spaní až pro tři děti.

Dětský pokoj, dětský nábytek, vše pro vaše děti

Hlavní roli v návrhu designu dětského pokoje bezesporu hraje dětská postel, která nabízí až tři různá řešení. Stačí si jen vybrat to správné. Video můžete shlédnout u daného produktu na našich stránkách.

Se snídaní s tv Nova jsme vám představili v několika dílech snad všechny typy dětských postelí, které jsou právě u nás nejvíce oblíbené. Ale zkusme si připomenout ještě jednou postele, které u vás rodičů zabodovaly nejvíce a to jsou bezesporu patrové postele nejrůznějších designů, pro jedno, dvě i více dětí.

 

Patrová postel Bibliobed

Při výběru patrové postele by měly v hlavní roli být rovněž schůdky a to jak dalece jsou pro vaše především menší děti bezpečné a jak dalece jsou komfortní. Se schůdky patrové postele Bibliobed nemohou vaše děti šlápnou vedle, protože jsou jedny z nejvíce bezpečných v naší nabídce. A tak pokud vašim menším dětem plánujete pořídit patrovou postel, právě vám představujeme ideální řešení. Ale nejen díky komfortním a bezpečným schůdkům se zábradlím, ale i řadě dalších faktorů, které vás určitě pro pořízení zrovna této "patrovky" přesvědčí. 

 

     

 

Pod schůdky totiž vaše děti najdou rafinovaný úkryt na své poklady v podobě polic a již méně rafinované police pak budou mít k dispozici podél lůžek. Tam určitě najdou místo nejoblíbenější knížky a hračky před spaním. A pokud je přeci jen úložného či odkládací prostoru málo, především pak pokud pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici opravdu jen velmi malý "pokojík", můžete si pomoct pořízením prostorného šuplíku k této posteli. A jestliže máte děti tři, ani to není problém, jelikož šuplík této patrové postele lze rovněž využívat jako přistýlky. Takže za nás jako prodejce, který francouzského výrobce exkluzivně na českém trhu zastupuje, design patrové postele Bibliobed dopadnul na výbornou a jsme rádi, že vám tuto patrovou postel konečně můžeme představit. Letošní sezóna bytového designu podzim, zima je již pro vás připravena.

 

Dětská patrová postel Bibop a její nekonečný příběh

Posledním produktem, kde najdete rovněž video pod popisem produktu, je dětská patrová postel Bibop, která se stala nejprodávanější na našem portále. Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře se tak výrobce snažil zamezit případnému pádu dítěte z výšky.

 

    

 

Spodní i horní postel je dost rozměrná pro děti všech věkových skupin, jejich rozměry jsou 90x200cm. Myšleno samozřejmě jako rozměr potřebný pro matraci. Nosnost každé palandy je poté 80 Kg. Každá postel má své přihrádky pro odkládání plyšáků, knížek či hraček. Výplně polic můžete variabilně měnit a to na růžové, nebo modré pozadí. Rozměr spodního šuplíku, ve kterém se skrývá třetí postel, je 190x19x92 cm s rozměrem pro matraci 90x185 cm. Šuplík je osazen kolečky pro snadnou manipulaci.
Kvalitní a bezpečný francouzský nábytek je v materiálu lamino v odstínu buk. Nabídka dětské postele od společnosti PARISOT je možná také bez šuplíku, tedy jako varianta pro dvě děti. Celá postel je designově řešena tak, aby nabízela nejen prostor na spaní, ale také spousty úložných prostorů. Díky odstínu v buku je možné k posteli pořídit spousty jiných segmentů, jako psací stůl, komodu, čí šatní skříň.

 

Jsme velmi rádi, že postupně na našich stránkách můžeme přiřazovat videa, která bezpochyby vám našim zákazníkům pomohou s výběrem nábytku a posléze přispějí ke spokojenosti s vaším výběrem. Na Aldo nábytku se snažíme vždy nabízet něco navíc, nejen v oblasti designu, ale také služeb.