Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek v bílém provedení - trendy

Bílá povrchová úprava v jakémkoliv provedení je módním hitem i pro letošní rok. Zejména potom povrchová úpravy vysokého lesku, která patří mezi nejvyhledávanější. Proto i my na našich stránkách se snažíme skupinu "bílého" nábytku neustále rozšiřovat. A v tomto týdnu se tato skupina nábytku rozrostla o segmenty pro vybavení interiéru kuchyně, jídelny, ale také dětského pokoje. A jelikož je poptávka po bílém dětském nábytku opravdu vysoká, vytvořili jsme zcela novou kategorii bílých dětských pokojů. Co vše vám tedy můžeme v trendy bílém odstínu nabídnout? A kromě dětského nábytku co kuchyně, jídelny, nebo obývací pokoj? Nebojte se, na našich stránkách najdete bílý nábytek do každého interiéru, ano, do každého, tedy i koupelny a předsíně.

 

                                                               Dětský pokoj Snoop

 

Bílý nábytek pro vybavení kuchyně

Naši nabídku jsme rozšířili o velmi kvalitní jídelní stoly, které jsou vyrobeny z tvrdého bukového dřeva, nebo laminátu. Představujeme vesměs jídelní stoly z kolekcí francouzských výrobců. Široká je také nabídka designů, od moderních až po stylové, které najdete v kategorii rustikální nábytek. Do jídelny často patří komoda. Velmi často jsou kupříkladu právě v bílém odstínu pořizovány kuchyňské linky a to především do menších interiérů. Bílý odstín má tu vlastnost, že dokáže opticky daný interiér zvětšit a proto je tolik oblíben majiteli malých bytů.

 

Rozkládací jídelní stůl Kiona     Jídelní stůl Be Alive

 

 

Bílý nábytek do dětského pokoje

Snem každé slečny, dívky, holky je přeci elegantní, můžeme říci romantický dětský pokoj. A odstín bílé k vytvoření atmosféry v dívčím pokoji přispívá snad nejvíc. V této kategorii nabízíme bílý, nebo bílý odstín v jemné kombinaci s růžovou.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětský pokoj Bo7
Pokud nechcete mít dětský pokoj příliš barevný, ale raději volíte barevné bytové doplňky ve spojení se sněhově bílým nábytkem, naše nabídka především pak dětského nábytku francouzského výrobce, je velmi široká. V kategorii bílého nábytku najdete také velmi praktické dětské patrové postele, které zabezpečí vybavení dětského pokoje jako celku. Nechybí ani praktické multifunkční postele s psacím stolkem a šuplíky.

 

    

 

Nabídka je samozřejmě daleko, daleko větší, dnes jsme se vám snažili pouze na několika málo příkladech ukázat, jak příjemně a elegantně může bílý nábytek v interiéru vypadat a zda budete, či nebudete jeho příznivci.