Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek pro studenty i dospělé, inspirace Guess a Armani

Pro milovníky originálních, velmi netradičních designů dnes máme opravdu unikátní kolekci, kterou vám v dnešním článku představíme. Náš magazín o bydlení už přinesl řadě z vás inspiraci, jak zařídit netradiční interiér bez pomoci designéra. Představujeme vám nejrůznější kolekce, jak nejlépe je umístit v daném interiéru, ale rovněž nápady, jak interiér doladit, aby nábytek vynikal. Nábytek, který vám představíme dnes je inspirován, respektive design nábytku je inspirován známými značkami světových návrhářů módy a to Guess a Armani. A na nábytku je to opravdu znát. Překvapí vás nejen samotný design, ale celá řada také velmi praktických, designových prvků z kůže. Nábytek z kolekce Metal Dark je vhodný pro vybavení interiéru studentského pokoje, ale také ložnice pro jednu osobu. Ideální pro mladé kluky, studenty a také pro téměř dospělé muže, kteří žijí "single", věnují se či chtějí se zatím věnovat spíše kariéře, než zakládání rodiny. 

Zařizujeme studentský pokoj

Za nás jako prodejce, kteří se věnujeme designu již druhé desetiletí, bychom určili tento návrh pokoje od francouzského výrobce pánům, mladým mužům, nebo také chlapcům studentům. Ale pravdou je, že možná tomuto návrhu přijdou na chuť i mnohé ženy. Dnes je v bytovém designu vše dovoleno, nic není určeno a každý si tak může zvolit svůj vlastní styl tak, aby se především doma cítil příjemně. Sestava nábytku, kdy v ceně pořídíte herní stůl s nadstavcem, konferenční stolek a televizní stolek. A jelikož je kolekce industriálního nábytku Manchester velmi obsáhlá, existuje pro vás celá řada dalších možností, co do pokoje v identickém designu můžete dále pořídit. Od regálů, komod, až po šatní skříň, vše v kolekci Manchester najdete.

 

                                       Nábytek do obývacího pokoje, kanceláře v sestavě Manchester

 

 

Začněme detaily, které lze využívat u psacího stolu. Ten je doplněný o nadstavec,  na kterém je prostor ne pro jeden, ale více monitorů. Obligátní, černý odstín, který k počítačovým stolům už tak nějak patří. Co se nám ale zrovna na stole od francouzského výrobce líbí oproti jiným více, je velký odkládací prostor díky nadstavci nad celou plochou stolu. Nechybí ani úložné prostory v podobě skříňky, pokud by jste chtěli cokoliv schovat před zraky všech do zavřeného prostoru a líbí se nám celkový, netradiční, až urbanistický design.

 

                                                          Psací stůl s nadstavcem Bristol

                                              

Psací stůl s nadstavec, to je další úložný prostor navíc a tak bychom všeobecně právě toto řešení psacího stolu doporučili tam, kde pro pracovní koutek nemáte příliš prostoru. Tradiční pro tento design kontrastní spojení odstínů přírodního dekoru s černou. Minimalistické, jednoduché linie vždy doplněné některým z originálních kovových prvků a široký výběr dílů, které vás rozhodně, stejně jako dostupná cena, osloví.

Dětská palanda budoucího věku?

Patrová postel vás, ale kromě designu překvapí řadou dalších prvků. Předně nabízí rozměr místa na spaní i pro větší děti. Patrovou postel můžete, ale také nemusíte pořídit pro dvě děti, my vám nyní nabízí variantu bez dolního lůžka, které lze rafinovaně přetransformovat do pohodlného místa k sezení a na noc jednoduchým rozložením zase na dolní lůžko. Dítě si tak samo zvolí, jakou podobu bude mít dolní část postele. Nechybí ani moderní a nepostradatelné prvky v podobě nabíjecí UBS stanice, psací stůl v dolním prostoru s osvětlením. To nejvíce trendy z bytového designu vám představujeme právě teď.

 

Patrová postel pro studenta Urbanic black   Dětská palanda se stolem a skříní Urbanic - shade

 

 

Netradiční design nás na nábytku Aldo baví a snažíme se pro vás najít vždy něco nového a něco jiného, design, který nenajdete nikde jinde. nabídka netradičních designů pro vybavení všech interiérů, jak dětí tak dospělých, je na portále nábytek Aldo již velmi známá a v tomto trendu máme rozhodně v plánu pokračovat.