Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek pro malý dětský pokoj

Také patříte do skupiny těch, kteří v dětském pokoji musí bojovat s každým centimetrem a stále není místa nazbyt? V následujícím článku vám poradíme, jak ušetřit dostatečně velký prostor, který přes den můžou vaše děti použít k jiným účelům. A řešením jsou především multifunkční a vyvýšené dětské postele, postele s řadou úložných prostorů navíc. A pokud máte tři děti, i ty mohou spát díky důmyslným designům francouzských výrobců na jedné posteli.

 

    

Dětská patrová postel Leo pro dvě děti, dětská patrová postel Bibop pro tři děti (Francie)

 

 

Kvalitní postel pro děti

V předškolním věku dítě rozvíjí své schopnosti, učí se novým věcem, hraje si a začíná sportovat. Pokud nechodí do školky nebo na celý den k babičce, tráví ve svém dětském pokoji většinu času. Je tedy potřeba, aby dítko mělo v dětském pokoji prostor pro hry, psaní a kreslení, prostor pro uložení sportovních potřeb a šatstva a samozřejmě pro spánek. V bytě většinou není prostor, aby mělo každé dítě svůj vlastní dětský pokoj, ale u předškoláků to většinou ani nevadí. Děti se stejně spíše vyhledávají, hrají si spolu a sledují, co právě dělá ten druhý. Každé z dětí by ale mělo mít koutek, kde může mít soukromí a také vlastní kvalitní postel. Nábytek Aldo Vám dnes představí kvalitní dětské postele s možností vysunutí psacího stolu a velkými úložnými prostory. Je to velmi praktické řešení v dětských pokojích o malých rozměrech.

 

   

Multifunkční dětské postele z kolekce Battle a Moby (Francie)

 

Vše pro dobrý spánek

Děti mají rády netradiční postele, prolézačky, bunkry i baldachýny. Jakákoliv takováto úprava je proto pro děti odměnou. Pro vaše děti jsme proto na našem e-shopu zařadili do nabídky tyto dětské postele, které svým designem jsou určitě netradiční. Je to multifunkční využití dětského nábytku a všechna tato řešení mají úložný prostor. Dětský nábytek v dnešní době představuje nepřeberné množství možností a výběrů. Na Aldu se snažíme umisťovat takový dětský nábytek, a tím myslíme i dětské postele, který je něčím originální a nabízí něco navíc. Dětský nábytek a dětské pokoje patří k ostře sledovaným a s nejširším výběrem možností a kombinací ze všech našich kategorií.

 

    

Dětské postele z kolekce Alpha jsou oblíbené také pro dostupnou cenu (Francie)

 

Všechny tyto dětské postele, které jsme vám představili na fotografiích najdete na nábytku Aldo v kategorii dětské postele. Nábytek v dětském pokoji by měl být kvalitní a hlavně bezpečný, vyrobený z přírodních materiálů. Nadčasovost při zařizování je zcela jistě na místě, ale i tak bychom měli dbát na dostatek dětských motivů.