Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek pro dětský pokoj - komoda

Dětský nábytek představuje spousty samostatných dílů nábytku, které můžete volně, dle vlastního uvážení a potřeb rozmístit v dětském pokoji. Široká nabídka designů, barev, velikostí, ale také cenových úrovní. Komody do dětského pokoje můžeme také rozdělit na šuplíkové a skříňové, ale také komody s přebalovacím pultem, které jsou tolik populární v posledních několika letech. Zkusme se nábytku do dětského pokoje, v dnešním článku komodám, podívat trochu blíže na "zoubek".

 

   

 

Komoda do dětského pokoje je...

Je především praktická. Rozdělení právě na šuplíky nabízí spousty možností, jak zorganizovat drobné ošacení dětí, nebo hračky. Jednoduchá manipulace je velmi důležitá. Komoda je také velmi vhodným řešením do malých prostorů, kde není místo na velkou šatní skříň. Komoda ale také může šatní skříň velmi vhodně doplnit, pokud na šaty, či jiné předměty skříň nestačí a potřebujeme další prostor, ale už né tak velký. Druhů a velikostí je na nábytku Aldo opravdu nepřeberné množství. Komody můžete zakoupit samostatně, i když patří do modulového systému některého z dětských pokojů. Všechen nábytek na Aldu, ne jen komody je prezentován tak, aby jste si mohli jednotlivé díly pořizovat samostatně a sestavovat si interiér dětského pokoje dle vlastních potřeb. Samozřejmě můžete zakoupit i celou kompletní sestavu, pokud Vám vyhohuje. Ale zpět ke komodám. Mezi velmi oblíbené patří komody s dětským motivem, které se stávají velmi módní a není se čemu divit. Vždyť dětský svět by měl být veselý a barevný. Na serióznost budou mít vaše děti dost času a prostoru v pozdějším věku, kdy se stanou studenty středních škol. Nebojte se proto barev a obrázků, které doprovází nábytek do dětského pokoje.

 

       

Komody z kolekce dětského nábytku Noukie´s (Belgie)

 

Komoda a materiál

Komody se samozřejmě neliší pouze vzhledem, ale také použitým materiálem k výrobě. mezi cenově nejdostupnější patří komody z laminátové desky, v jednoduchém barevném provedení bez obrázků. Mezi střední kategorii komod do dětského pokoje patří komody z masivu, které jsou ošetřeny bezbarvým, ekologickým lakem. Všeobecně je dětský pokoj zařízen nábytkem z masivu stále oblíben. Mezi cenově náročnější patří komody ze dvou druhů materiálů, například mdf desky a voštiny. A do kategorie VIP komod jsme zařadili komody řeckého výrobce z litého dřeva, které jsou ozdobeny ručně malovanými motivy s dětským námětem. Barevnost a nápaditost provází však všechny jmenované kategorie, od těch nejlevnějších až po cenově náročné.

Věříme, že pestrá nabídka komod - jako nepostradatelného pomocníka v dětském pokoji vás zaujme. A snad jedna rada na závěr. Před pořízením komody pořádně zvažte, co do ní vlastně budete umisťovat a dle toho se rozhodněte, zda pořídíte komodu rozdělenou do několika šuplíků, nebo komodu rozdělou na dvě samostatné skříňky, či komodu, která za dvířky skrývá jeden velký prostor. Vnitřní uspořádání je stejně důležité, jako vzhled komody.