Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek - levně a kvalitně

I když máme svůj dům, či byt zařízený dle svých představ, tak časem zjistíme, že věcí které chceme uskladnit se nám hromadí a neustéle jich přibývá. Začínáme přemýšlet, jak vymyslet nové úložné prostory a to především v podobě šatní skříně, šatní stěny, nebo komody. Může se jednat o prostor pro oblečení, hračky, nebo pro naše koníčky a záliby. Pomalinku ale jistě nemáme tyto věci kde uschovat tak, abychom je měli pořád na blízku a zároveň nám nenarušovaly útulnost našeho domova. Vždyť námi tolik potřebné věci musí mít také své místo a určitě si ho zaslouží.

 

Uspořádání skříně je důležité.     

 

Skříň - vnitřní uspořádání

Jedním z řešení je pořízení nových úložných prostor v podobě skříní a komod s odkládacími prostory, které zároveň slouží i jako doplňek do vašeho útulného bydlení. A zde ptázkou provýběr není jen design, ale především rozměry a rozčlenění vnitřního uspořádání. Výhodou těchto odkládacích prostor je jejich veliký potenciál pojmout co největší množství uložených věcí. K vyřešení tohoto problému nabízíme například trojdvéřové šatní skříně, které právě svými rozměry uspokojí vaše představy o potřebném úložném prostoru v odstínech zejména přírodních. Další variantou jsou šatní skříně s netradičním otevíráním a zrcadlovým čelním provedením, což jistě při oblékání ocení každý z nás. Pokud vám nevyhovuje šatní skříně klasického obdélníkového tvaru, tak vás určitě uspokojí šatní stěna Newquay s členitým rozdělením, vyrobená z mdf desky v odstínu buk se zabudovaným zrcadlem vhodná do vaší předsíně, nebo ložnice. Další z naší nabídky je šatníková stěna renomovaného holandskáho výrobce Genoa se samostatnou komodou. Všechny jmenované díly nábytku navíc nyní najdete za velmi akční ceny, v kategorii skříně, ložnice. 

 

      

Kolekce nábytku do předsíně a ložnice Infinity (Francie)

 

Jestliže potřebujete rozšířit své odkládací prostory a nemáte dostatek místa, tak vám určitě příjde vhod regál malý, nebo regál velký z kolekce Deco se zárukou kvalitního zpracování smysluplně umístěnými policemi.  Většina z šatních skříní je prezentována vždy v několika barevných variantách, aby každý našel svůj odstín, jak harmonicky doplnit interiér.