Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek - jednoduché sestavy

V posledních týdnech jsme na náš e-shop přidali několik velmi zajímavých sestav nábytku, jak do dětského pokoje, studentského pokoje, pracovny a v neposlední řadě obývacího pokoje. Říká se, že v jednoduchosti je síla. A my jsme se drželi ještě pravidla, malé rozměry opticky zvětší interiér pokoje. Důvodem, proč jsme začali hledat malé - šikovné sestavy bylo, že je mnoho z vás, kteří bydlí v panelákových bytech a chtějí i po pořízení nábytku zachovat interiéry vzdušné a prostorné.

 

   

Kolekce Sten od francouzského výrobce, jednoduché řešení za více než příjemnou cenu

 

 

Nábytek pro panelákový byt

Mít malý byt nemusí zákonitě znamet, že interiér jednotlivých místností musí být přeplněny nábytkem. Dnešní doba nábytkářského průmyslu nabízí neuvěřitelné množství rafinovaných úložných prostorů a multifunkčního nábytku. Představujeme rovněž nábytek, který je rozměrově přizpůsoben právě malým místnostem a designově je řešen množstvím polic a regálů, které například obývací stěnu nebo studentskou stěnu odlehčí a nepůsobí tolik monstrózně. Sami posuďte na fotografii, jak krásně dovedli designéři sladit funkčnost nábytku pro malý, panelákový byt. Obývací stěna pamatuje na lcd obrazovky a svou funkci splňuje jednoduchými policemi, které jdou do výšky a nezatěžujou tak prostor na zemi.  Kombinace přírodních odstínů s krémovými, či chcete li pastelovými působí velmi jemně. 

 

    

Kolekce nábytku Absoluto od německého výrobce

 

 

Nábytek - co je malé, to je milé?

Ano, u nábytku toto známé rčení platí rovněž. Malé sestavy, malé stolečky, křesílka, to vše může navodit velmi romantickou atmosféru. A malý nábytek do malého prostoru zase opticky interiér pokoje zvětší. Nejčastějším problémem při zařizování malých interiérů bývá obývací pokoj, kuchyň a dětský pokoj. Jednou z posledních sestav, které vám chceme představit a patří zároveň k cenově velmi dostupným, patří moderní televizní stěny.

 

 

Moderní televizní stěny z Francie (kolekce Ios a Ceram)

 

Kdybychom tedy měli podle všech tří fotografií charakterizovat nábytek pro malý interiér, bude to asi jednoduchost, spousty polic, regálů a otevřený úložný prostor. Pokud bohužel patříte k těm, kteří nedisponují velkým bytem a chcete poradit, obraťte se s důvěrou na naše prodejce, kteří vám zdarma přes naší on-line poradnu rádi doporučí řešení pro vaše bydlení.