Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek II - komoda

Zařízení interiéru v domácnostech patří mezi důležité součástí života. Každý chce kolem sebe mít příjemné prostředí, které vybíráme nejprve samostatně, posléze již s partnerem a dětmi. Mezi nábytek, který snad nechybí v žádné domácnosti a o kterém bude dnešní povídání, patří také komoda. Na našich stránkách věnujeme komodě dostatečný prostor, jelikož patří mezi díly, které jsou často vyhledávány a tak chceme svým zákazníkům poskytnout opravdu široký výběr designů a materiálů.

 

     

 

Komoda pro dětský pokoj

Začněme snad nejdříve komodou pro vybavení interiéru dětského pokoje. Dětem a dětskému nábytku je věnována na našich stránkách velká pozornost. Snažíme se hledat stále nové a nápaditější, originálnější designy. Mezi poslední hity, které sklidily u návštěvníků www.nabytek-aldo.cz velký ohlas, patří nábytek pro děti od francouzských výrobců. Obliba nábytku o kterém zde mluvíme je právě pro nápaditost, každá ze sestav dětského pokoje je navržena dle námětu určeného klukům, nebo holkám. Komoda do dětského pokoje je častým segmentem - vybavením, který pořizujeme. Komoda doplňuje úložný prostor a v dětském pokoji má v převážné většině funkci prádelníků na drobné šatstvo. Komodu si také můžete vybrat z nejrozmanitějších materiálů, od mdf desky až po voštinu, či masiv.

    

 

Komoda pro ložnici

Komoda jako vybavení interiéru ložnice plní stejnou funkci jako v dětském pokoji, liší se však samozřejmě designem. Přírodní dezény si můžete vybrat z široké nabídky stejně jako členění komody a materiál. Komoda do ložnice je rovněž doplněním úložného prostoru, když je šatní skříň nedostatečná. Komoda však také může splnit roli navýšení designu v pokoji a příjemné doplnění prázdného místa. V naší nabídce si můžete vybrat komodu jako samostatný, originální kus nábytku, nebo ze sestavy ložnice.

 

          

 

Komoda se také dělí dle jejího uspořádání. Mezi nejoblíbenější patří komody s rozčleněním na více menších prostorů, tedy komoda šuplíková, dále si můžete vybrat komodu skříňovou - bez šuplíků, nebo v neposlední řadě komodu, která spojuje oba typy prostoru, šuplík i skříňku. Před pořízením komody by měl každý zvážit především skutečnost, k jakému účelu a na jaké věci bude sloužit. Pak teprve je na místě výběr odstínu a designu. Komoda na Aldu do ložnice má své již tradiční místo.

 

 

Komoda pro obývací pokoj

Komoda do obývacího pokoje se pořizuje v několika variantách. Obývací pokoj totiž často plní funkce více místností a to především v případech, kdy jste majiteli malého prostoru. Pak je velmi častým řešením, že v obývacím pokoji je součástí vybavení také jídelna, nebo pracovna. Pokud je v obývacím pokoji umístěna jídelna, často se pořizuje komoda s funkcí příborníku, kde je posléze umísťovám porcelánový servis, přípory apod. Pokud je vybavením obývacího pokoje pracovna, opět zvolíme jako doplnění úložného prostoru zcela jiný typ komody, s jiným rozčleněním, s jiným designem a s jinou funkcí. Vše se dá krásně sladit a to díky široké nabídce a širokým možnostem dnešních výrobců nábytku. Pokud však hledáte něco opravdu originálního, třeba jako doplněk jen tak, sám o sobě, zcela jistě vám mohu doporučit kategorii "rustikální nábytek". Jakýkoliv kus vybraný z této kategorie mluví sám za sebe a není třeba jej složitě navazovat na stávající interiér. Rustikální komoda opravdu nezkazí žádnou domácnost.

 

    

 

 

Komoda a materiál

Jak jsem již uvedla na počátku dnešního povídání, komoda na Aldo nábytku je představena z nejrůznějších materiálů. Komody jsme rozdělili tedy podle funkce a to dle umístění typu interiéru. tedy poku hledáte komodu do dětského pokoje, klikněte na tuto kategorii. Pokud je váš dětský pokoj vybaven nábytkem z masivu a hledáte komodu masivní, navštivte kategorii nábytek z masivu - komody.

 

Pokud hledáte něco z cela originálního, nebo hledáte komodu z netypických materiálů, pak doporučuji kategorii nábytek z ratanu, rustikální nábytek, pro náročné je zde také kategorie nábytek z exotického dřeva. Každá z uvedených kategorií nabízí samostatně komody, je tedy opravdu z čeho si vybírat. A nemusíte si hned také něco pořídit, ale nasávat inspiraci. Sama si ve volných chvílích, nevím jak vy dámy, prohlížím dvě věci. Kuchařku s recepty a návrhy interiéru. Přeji vám tedy v příštích týdnech, které jak už to tak vypadá budou deštivé, příjemně strávené chvíle relaxu na našich stránkách.