Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Evo mnoha barev

Chtěli bychom Vám představit zcela novou kolekci Evo-Most, rovněž francouzského výrobce, která nabízí jak celé sestavy dětských pokojů a ložnic, tak samostatné díly na výběr pro libovolné sestavení interiéru. Kolekce také patří k oblíbeným pro zařízení interiéru studentského pokoje, či pokoje pro mladé lidi žijící single. Postel si můžete v této kolekci vybrat hned v několika rozměrech na spaní. A proč chceme upozornit v našem povídání na kolekci nábytku Most? Je flexibilní, široký výběr samostatných dílů, můžete si vybrat z řady trendy odstínů a navíc, je opravdu za více než příjemnou cenu. Francouzský výrobce opět nezklamal.

Ložnice Most

Mezi nejprodávanější odstíny ložnice Most patří odstín přírodní a bílé. Tedy naproti sobě kontrastní odstíny a dokonce někteří se zákazníků tyto odlišné odstíny v ložnici kombinují. Kolekce Evo nabízí klasické díly nábytku do ložnice a to manželskou postel, dva typy šatní skříně, komodu a samozřejmě noční stolky.

 

     

 

Postel díky hlubokým šuplíkům nabízí až překvapivě velké úložné prostory a navíc je zde v záhlaví praktický nádstavec, který lze také v plné míře využít. Postel tak dokáže v interiéru ložnice ušetřit velké množství místa, které můžete naopak využít pro umístění dalšího dílu nábytku, nebo necháte nezařízené, pokud máte spíše rádi nepřeplněné, vzdušné prostředí. Postel v identickém designu pořídíte také v menším rozměru a to pro matraci 140x200 cm, která může vyhovovat dospívajícímu dítěti, nebo jako vybavení do ložnice pro jednu osobu.

Dětské a studentské pokoje Most, Charly

Ano, kolekce Most-Charly je praktická také v tom, že pokud pro své malé dítě pořídíte pokoj, díky použitým odstínům lze mít i na několik let, tedy rovněž  jako studentský pokoj. Stačí pouze dětské obrázky vyměnit za obrázky s tématy, které vaše dítě baví, nebo povlečení s pohádkovými bytostmi vyměnit za již klasické, pro dospívající děti. Pokud na nábytku nejsou nakresleny dětské motivy, věřte, že ušetříte jednu výměnu dětského pokoje za studentský. Stačí, jak také doporučují odborníci na bydlení, měnit pouze dekorace. Do dětského pokoje můžete pořídit postel klasickou 90x200 cm pro rozměr matrace, ale také třeba již pro studenty postel 140x200 cm, což je posledních několik měsíců mezi mládeží velmi trendy, mít velkou postel.

 

   Multifunkční dětská postel Charly

 

 

Oblíbené odstíny pro kluky jsou tmavý ořech a buk, pro holky zase bílá a akácie. Odstín tmavého ořechu je více využíván pro pořízení klasické ložnice. Velmi praktický je francouzským výrobcem řešen také nábytek pro děti a školáky. Psací stůl nabízí nadstavec a postel sadu dvou šuplíků jako úložný prostor. Můžeme tedy kolekci doporučit také do malých interiérů například panelákových bytů. A samozřejmě kvalita versus cena, která je vždy u francouzského výrobce bezkonkurenční.