Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do předsíně v mnoha designech

Předsíň je místností, na kterou bychom neměli zapomínat. Je to první kontakt, který s vaším domovem máte vy, vaši blízcí, či návštěvy a měla by být vizitkou toho, co na všechny čeká v dalších místnostech. Nepodceňujte vstup do domu. V dnešním článku vám představíme, co vše je v dnešní době možné v předsíni vymyslet, pořídit a věřte, že je na co se dívat. Design nábytku do předsíně se neustále mění a vyvíjí, dnes již není tedy problém mít zařízenou velmi hezkou a příjemnou předsíň.

Rustikální předsíně mají své kouzlo

Mezi velmi vyhledávané stále patří předsíně z kategorie rustikálního nábytku. A v letošním roce je nabídka opravdu velmi hezká, především díky novému partnerství s dánským výrobcem nábytku ze dřeva a ratanu v příjemném a trendy bílém provedení. Nemusíme předesílat, že se jedná o nábytek velmi kvalitní, o čemž svědčí již samotný fakt, z jakého materiálu je vyroben. Výrobce použil pro výrobu nábytku do předsíně mahagonové dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Předsíňové stěny, které nabízí, pak mají větší odolnost vůči mechanickému poškození a samozřejmě delší životnost.

 

                                          

 

Ale zůstaňme na chvíli u zmiňovaných předsíňových stěn. Jsou nejen krásné a stylové svým osobitým kouzlem, ale také velmi praktické. Zákazníci dnešní doby jsou nároční, a to je dobře, a za hezké věci, které jsou zároveň také funkční si rádi připlatí. Stěna do předsíně na fotografii má vše potřebné, co v předsíni potřebujete. Sedák pro starší členy domácnosti při obouvání bot s čalouněním, věšáčky na zavěšení kabátů, odkládací polici a ratanové koše na boty, které jsou vzdušné. Nabídka samozřejmě zahrnuje také další díly nábytku do předsíně, jako například zrcadlo spojené s komodou ve stejném designu, ale rovněž velmi kvalitní nábytek do předsíně z dřeva teak.

Moderní předsíně nenáročné na údržbu

Moderní nábytek do předsíně je především kolekce od našeho francouzského dodavatele, výrobce nábytku z mdf desky. Samozřejmě, že oproti předsíním z kategorie rustikálního nábytku, je u moderních designů zcela odlišná cena, nižší. Materiál není tak drahý jako masiv. Moderní kolekce předsíní nabízí celé sestavy, ale také samostatné díly v podobě věšáků, skříněk a botníků. Moderní nábytek do předsíně se vyznačuje především praktičností a důraz je kladen v mnoha případech také právě na již zmiňovanou cenu.

 

      Kolekce nábytku Nestor

 

Nabídka je velmi široká a díky flexibilnímu výběru jednoduchá na výběr. Volit můžete také z několika odstínů. Ještě něčím se v mnoha případech vyznačuje moderní nábytek do předsíně. Je na rozdíl od rustikálních předsíní, které v interiéru zaberou díky své mohutnosti hodně místa, vhodný právě pro malé interiéry, například penelákové byty.

Nábytek do předsíně v industriálním designu

Na našich stránkách najdete také nábytek do předsíně od českého výrobce, aby jste neměli pocit, že preferujeme pouze výrobce francouzské, holandské, či dánské. Německý výrobce industriálního nábytku vám představí především klasické, stylové věšáky, jaké si mnozí z vás možná pamatujete z dob dávno minulých. V nabídce také najdete v posledních měsících velmi trendy a žádané věšáky tzv. "němý sluha". Typ nábytku, o kterém opravdu můžeme říct, že zažívá svůj comeback do domácností. Použitým materiálem je laminátová deska a pevný kov v černém provedení.

 

     

 

V nabídce předsíní, či nábytku do předsíně samostatně, je opravdu z čeho vybírat a najdete u nás všechny dostupné typy designů. A pokud jste šťastlivci, majiteli velké předsíně, za zhlédnutí jistě stojí také nabídka šatních skříní, či klasických policových šaten.