0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do obývacího pokoje Fumay 9432TABA-PATV

Výrobce: PRS
Kód: PRS00175-2016
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Televizní stěna: 166x138x41
Konferenční stolek: 105x37x73

Parametry produktu

Hmotnost: 83 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Nábytek do obývacího pokoje v nadčasovém designu

Francouzský výrobce nás překvapil svým návrhem pro vybavení obývacího pokoje, který je sestaven z televizní stěny a konferenčního stolku. Překvapil nás především bezkonkurenční cenou s ohledem na velmi moderní, praktický design při zachování jeho pověstné kvality. Televizní stěna nabízí možná až nečekané odkládací a úložné prostory, je tak ideální pro vybavení rozměrově menších interiérů. Konferenční stolek nabízí pod horní deskou rovněž velmi praktickou odkládací plochu a v neposlední řadě je zde i nadčasové spojení odstínů, které věrně imituje dřevo dub a pomocí tmavě šedé barvy se strukturou přírodní kámen. V kolekci rovněž najdete klasický televizní stolek, který je levnější a představujeme vám ho na ilustrační fotografii.

 

Francouzský výrobce představuje nábytek vyrobený ve vysoké kvalitě a moderním designu a to vše opravdu za bezkonkurenční cenu. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Obývací stěna Forum

Obývací stěna Forum

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 262 Kč
Obývací pokoj Luneo-sestava z dílů 0321

Obývací pokoj Luneo-sestava z dílů 0321

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 5 692 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.