Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek do obývacího pokoje Chris 0184

Výrobce: PRS
Kód: PRS00435-2014
17 635 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: Světlý dub
Konferenční stolek: 120x40x65 cm
Televizní stolek: 135x48x43 cm
Vitrína: 99x153,5x43,2 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Nábytek do obývacího pokoje v moderním designu

Jste milovníky moderního nábytku, ale stále vás odrazoval od jeho pořízení možný výběr pouze z takzvaných "studených" odstínů? Francouzský výrobce v kolekci Chris představuje nábytek dle nejnovějších trendů, ale v příjemném přírodním 3D dekoru. Imitace dřeva světlý dub a přírodního kamene pak vytvořilo velmi zajímavé, efektní díly nábytku. Typická mohutnost charakterizující současné moderní bydlení byla rovněž zachována. Nábytek do obývacího pokoje je navíc velmi kvalitní.

 

Přírodní dekor nabízí pomocí masivní dýhy také reliéf, který cítíte i dotekem. Jen málokdo pozná, že se nejedná a masivní dubové dřevo, ale mdf desku, která nabízí nižší cenu a větší mechanickou odolnost. Francouzský výrobce i v kolekci Chris dodržel svou pověstnou vysokou kvalitu. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Méně znamená více

Dnešní moderní interiéry jsou zcela odlišné, než tomu bylo ještě před pár lety. Na ústupu jsou tradiční obývací stěny a můžeme říci či charakterizovat moderní interiéry možná trochu jako strohé. Ano i v obývacím pokoji dnes je často jediným vybavením televizní stolek, konferenční stolek, nějaký ten jednoduchý regál a velký důraz je kladen na pohodlnou sedací soupravu. Střídmost je tak v dnešní době v hlavní roli.

 

Systém soft: nábytek nabízí samovolné dovírání dvířek
Záruka: prodloužená na 36 měsíců

 

Také náš návrh obývacího pokoje sestavený z nabídky dílů kolekce Chris je jednoduchý, ale velmi praktický. Nábytek v jednoduchých liniích, ale velkých rozměrech. V kolekci Chris najdete také vybavení do jídelny, nabízí se tak další možná varianta, zařízení jídelní koutu v obývacím pokoji v jednotném designu. Časté řešení stolování především v menších interiérech.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.