Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Nábytek do obývacího pokoje Chris 0184

Výrobce: PRS
Kód: PRS00435-2014
16 466 Kč
Dostupnost:
2 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Konferenční stolek: 120x40x65 cm
Televizní stolek: 135x48x43 cm
Vitrína: 99x153,5x43,2 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Nábytek do obývacího pokoje v moderním designu

Jste milovníky moderního nábytku, ale stále vás odrazoval od jeho pořízení možný výběr pouze z takzvaných "studených" odstínů? Francouzský výrobce v kolekci Chris představuje nábytek dle nejnovějších trendů, ale v příjemném přírodním 3D dekoru. Imitace dřeva světlý dub a přírodního kamene pak vytvořilo velmi zajímavé, efektní díly nábytku. Typická mohutnost charakterizující současné moderní bydlení byla rovněž zachována. Nábytek do obývacího pokoje je navíc velmi kvalitní.

 

Přírodní dekor nabízí pomocí masivní dýhy také reliéf, který cítíte i dotekem. Jen málokdo pozná, že se nejedná a masivní dubové dřevo, ale mdf desku, která nabízí nižší cenu a větší mechanickou odolnost. Francouzský výrobce i v kolekci Chris dodržel svou pověstnou vysokou kvalitu. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Méně znamená více

Dnešní moderní interiéry jsou zcela odlišné, než tomu bylo ještě před pár lety. Na ústupu jsou tradiční obývací stěny a můžeme říci či charakterizovat moderní interiéry možná trochu jako strohé. Ano i v obývacím pokoji dnes je často jediným vybavením televizní stolek, konferenční stolek, nějaký ten jednoduchý regál a velký důraz je kladen na pohodlnou sedací soupravu. Střídmost je tak v dnešní době v hlavní roli.

 

Systém soft: nábytek nabízí samovolné dovírání dvířek
Záruka: prodloužená na 36 měsíců

 

Také náš návrh obývacího pokoje sestavený z nabídky dílů kolekce Chris je jednoduchý, ale velmi praktický. Nábytek v jednoduchých liniích, ale velkých rozměrech. V kolekci Chris najdete také vybavení do jídelny, nabízí se tak další možná varianta, zařízení jídelní koutu v obývacím pokoji v jednotném designu. Časté řešení stolování především v menších interiérech.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Chris 0184EN3P

Komoda Chris 0184EN3P

Dostupnost:
2 týdny
8 334 Kč
Vitrína Chris 0184ARGE

Vitrína Chris 0184ARGE

Dostupnost:
2 týdny
7 420 Kč
Televizní stolek Chris 0184BATV

Televizní stolek Chris 0184BATV

Dostupnost:
2 týdny
4 625 Kč

Alternativní zboží

Obývací pokoj Travis 0197 - díly

Obývací pokoj Travis 0197 - díly

Dostupnost:
2 týdny
od 1 952 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.