Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do obývacího pokoje a jídelny Absoluto

Kolekce Industry od německého výrobce nabízí hned několik řešení a je "absolutně" nejlepší pro mladé páry, které nemohou do nábytku investovat velké sumy peněz. Vybrat si můžete nábytek v kombinaci odstínů tmavé dřevo s černou, nebo nábytek v jednom odstínu dub žíhaný. Další možnosti se vám naskytnou díky širokému výběru samostatných dílů, z kterých můžete sestavit interiér obývacího pokoje, nebo samostatné jídelny v mnoha podobách. Ale díky široké nabídce a identickému provedení daných dílů, může výrobce pokrýt další potřeby vás, zákazníků.

 

Nábytek Industry do malých bytů

Představuje Vám nové kolekce tzv. Vintage a Industriální styl, který jistě přiláká zájem nejednoho z Vás. Jedná se o zcela výjimečný a přesto praktický nábytek. Vintage Vám dává možnost zkombinovat tradice a současné interiérové trendy. 

 

    

 

Na Ilustračních fotografiích také můžete posoudit rozdíl mezi interiérem obývacího pokoje, nebo interiérem jídelny. Díly nábytku v jednobarevném provedení jsou samozřejmě o něco málo levnější. Designový rozdíl však není vůbec žádný. Každý z dílů můžete pořídit samostatně a tak když třeba zrovna potřebujete "jen" konferenční stolek, i tato kolekce je vám k dispozici.

  

                                                

 

Nábytek Industry i do velkých interiérů

Modulové systémy, kde je možná volba počtu daných nabízených dílů, jsou neoblíbenějším způsobem nákupu při zařizování interiérů. Flexibilita výběru, kdy buď pořídíte více, nebo méně dílů v dané kolekci, pak nabízí možnost vybavení jak malých, tak velkých interiérů. Kolekce však představuje díly, jako vitrína, nebo regál, či velká komoda, které svoji krásou vyniknou právě ve velkých místnostech. A naopak jsou zase díly více vhodné do menších místností.

 

     

 

Kolekce se nám líbí. Jednoduchost návrhu za příjemnou cenu s pověstnou precizní výrobou německého výrobce. Patří k novinkám na našem portále a věříme, že bude úspěšná. Design vhodný do panelákových bytů, ale i velkých pokojů. Odstín dubu s kombinaci s bílou zase pomůže v interiérech bez sluníčka, jelikož může místnost příjemně prosvětlit. A to jsou modulové systémy kde patří také tato kolekce. Bezpočet různých možností a řešení, které také šetří vaše peníze. Nemusíte pořizovat něco, co vám nevyhovuje.