Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek do malého bytu má svá specifika

Začít poprvé bydlet není vůbec snadné, stejně jako bydlet v malém bytě, ale v některých případech, třeba i v malém domě. A pro všechny z vás, kteří pro vybavení vaší domácnosti nemáte místa nazbyt, jsme připravili zcela novou kategorii nábytku, kde najdete ta nejvíce ohleduplná řešení, jak maximálně využít prostor ve váš prospěch, který máte k dispozici. Důmyslný design jde ruku v ruce s příjemnou cenou, za kterou si na našich stránkách můžete vybrat opravdu z široké nabídky nejrůznějších řešení, zkrátka ucelená nabídka nábytku do malého bytu.

 

Moderní prvky, žádané odstíny, nábytek pro studenty na kolejích, ale i pro ty z vás, kteří žijete single a do založení rodiny máte v plánu ještě nějaký ten rok užívat svobodného života bez závazků. A také proto v této skupině designů nenajdete dětský nábytek, protože vše je zde určeno pro domácnosti bez dětí. Přesto bychom rádi zmínili, že dětský nábytek má na našich stránkách největší zastoupení. Třeba v budoucnu, se rádi na naše stránky vrátíte, když budete mít aktuální potřebu zařídit i dětský pokoj. Ale zpět k tématu, kdy děti nejsou ještě ve vašem životě to hlavní. Jste svobodní a chcete si užívat všech dostupných lákadel.

 

Nábytek do malé ložnice

Věříme, že primárně, co při vlastním bydlení každý z vás řeší, je mít se kde vyspat. Pokud možno kvalitně, pohodlně a za rozumnou cenu. Pakliže zařizujete své první bydlení jako single, určitě není potřeba se poohlížet po manželské posteli pro dva, ale věříme, že bude stačit postel 140x200 cm. A pokud hovoříme o malém bytě, malé místnosti, pak tím nejlepším krokem při výběru místa na spaní je rozhodně postel s úložným prostorem. Dnešní nabídka designů je až překvapivá, úložné prostory pod lůžkem mnohdy nahradí šatní skříň i komodu a vaše malá místnost i po umístění nábytku zůstane příjemně vzdušná. S vhodně zvoleným lůžkem docílíte, že vaše ložnice nebude ani skladištěm, ani překážkovou dráhou.

 

Sestava ložnice - postel Bridge black    Sestava ložnice - postel Bridge white

 

A jelikož příklady táhnou nejvíce, tak začněme hned těmi nejvíce oblíbenými návrhy. Velkým fenoménem ve světě moderního, bytového designu se staly nadstavce nad postele. Úspora místa je maximální možná, díky návrhu či řešení nadstavce do výšky, neztratíte tak nic z drahocenného místa na podlaze a vše máte hezky uspořádáno. V neposlední řadě si troufáme říci, že vybavení vaši ložnice bude unikátní a velmi designové.

 

Kolekce nábytku do ložnice Bridge, kterou vám exkluzivně představujeme na našich stránkách od francouzského výrobce, má za nás jako prodejce rozhodně co nabídnout. Vybrat si můžete ze dvou odstínů a nezapomínejme, že kromě objemného nadstavce, získáte k lůžku i sadu dvou šuplíků. Jsou to jen příklady ze stovek dostupných možností, které najdete pro další případnou inspiraci v ucelené nabídce ložnice, jako samostatné kategorii. 

 

Jako prodejci se designu věnujeme již téměř dvě desítky let a nedá nám to nezmínit rovněž nejvíce žádanou postel s úložným prostorem Travel. Její obliba ihned po zařazení do nabídky, vyletěla strmě vzhůru nad ostatní designy a to během několika dní. Postel, kterou milují i studenti pro industriální design a netradiční řešení úložného prostoru. Můžeme zodpovědně říci, že vám na následující ilustrační fotografii představujeme postel s úložným prostorem největším z celé nabídky. A možná i s největším úložným prostorem, s kterým i vy jste se setkali? Posuďte sami.

 

Vyvýšená postel s prostorem Travel    Postel s úložným prostorem Travel pro maximální úsporu v ložnici

 

Vnitřní, úložný prostor je velmi členitě rozdělený do několika částí, nechybí ani šuplíky, řada polic a hodně nás baví dvířka, kterými do prostoru pohodlně vstoupíte. To umožňuje rovněž zvedací rošt umístěný společně s matrací na kvalitním, pístovém mechanismu a pro přístup do vnitřní části postele stačí opravdu jen rošt s matrací zvednout, ta zůstává po celou dobu na svém místě. Samozřejmě, že u roštu nechybí pojistka proti samovolnému pohybu. U nás pro vaši malou ložnici nábytek určitě najdete.

 

Jak na kuchyň, když nechcete pořizovat kuchyňskou linku?

Díky modernímu nábytku velmi snadno. Novodobý design, stejně jako designéři či výrobci nábytku, velmi vnímají neustále se posouvající věk pro založení rodiny. Vnímají, že mladá generace dnes, bydlí "single" daleko delší dobu. Velkou změnou je tedy i vybavení kuchyně, protože vaření, je až na jednom z posledních míst, co by potřeby, nebo řekněme nutnosti. Řada "fast foodů, rychlých občerstvení neustále přibývá, stejně jako polotovarů k rychlému ohřevu v mikrovlnné troubě. Ano, i to je dnešní doba, diametrálně odlišná oproti tomu, co bylo ještě před pár lety.

Statisticky jen málokdo pořizuje do věku třiceti let tradiční kuchyňskou linku, kdy ty u mladé generace opravdu ustupují do pozadí. Ale i "single" lidé si někdy potřebují uvařit čaj, někam umístit nezbytný kávovar, uložit několik hrníčků, sklenic a talířů. A my vám právě v kategorii nábytku do malého bytu i pro kuchyň, přinášíme netradiční řešení v podobě multifunkčních designů nahrazující tradiční vybavení kuchyně.

 

Vitrína do kuchyně, jídelny Wok large   Komoda do kuchyně, jídelny Wok large

 

Oblíbené spojení odstínů ve světlých tónech, ideální do malé kuchyně, protože opticky dokážou prostor zvětšit. Skladné, úložné komody, nebo vitríny, mají v dnešní době velké využití a pořídíte je za zlomek ceny oproti tradiční kuchyňské lince. Ale žádná kuchyň se neobejde bez jídelního stolu, jejichž nabídka je designem zaměřena rovněž na potřeby maximální úspory místa.

V malém bytě se pak často hlásí ke slovu rozkládací jídelní stůl, který se počtu návštěvníků vždy rychle přizpůsobí. Ale pokud dáváte přednost posezení se svými přáteli v příjemné restauraci, věříme, že i tyto malé stolečky vám budou dokonale pokrývat vaše potřeby. Nejen jako jídelní stůl pro rychlou snídani, ale využití se nabízí i jako pracovní stůl.

 

Jídelní stůl rozkládací dub Bok    Jídelní stůl rozkládací bílý Bok

 

Především v malém bytě se tak často jídelní stůl stává současně psacím stolem, nebo můžeme říci pracovním. Pokud není místa nazbyt, ano, je to nejsnadnější, nejlevnější a nejvíce úsporné řešení. Pokud však tyto dva typy nábytku nechcete spojovat do jednoho, i pro malý byt se najde v nabídce spousta vhodných designů tradičních psacích stolů. 

 

Psací stůl do malého bytu? Ano existuje

Nabídka navíc vůbec není malá, dnes je opravdu z čeho vybírat. Mnozí z těch, co začínají bydlet, věnují se naplno práci, má psací stůl ještě větší význam, než jídelní. Platí to i pro studenty na kolejích, nebo pronajatém bytě. Zkrátka jíst se chodí ven, ne doma a to v převážné většině. Jak správně vybrat psací stůl do malého bytu, abyste z něho vytěžili maximum možného? Hledejte opět multifunkční designy, ideálně psací stůl, který dává možnost sestavení do několika podob. Že nevíte oč se jedná? 

 

Designový psací stůl Rox glossy white, oak    na nábytku Aldo najdete designy, které se vám přizpůsobí

 

Příkladem může být zrovna unikátní návrh psacího stolu Rox, který lze sestavit do přímky, jedné linie, ale rovněž jako rohovou variantu, v neposlední řadě můžete zvolit, zda komoda bude po vaší levé či pravé straně. A nám to přijde velmi smysluplné, protože v mládí se nejednou stěhujeme a ať už bydlíte kdekoliv, psací stůl se vždy dalšímu bydlení snadno přizpůsobí. Opět, jeden ze stovek příkladů, které u nás najdete.

 

Otevřené šatní skříně, kruh se uzavírá

Poslední co budete řešit, je úložný prostor a s přibývajícími měsíci a roky co bydlíte sami, úložný prostor bude to jediné, co také budete řešit neustále. Potřeby úložných prostorů logicky narůstají, v podstatě je zde přímá úměra mezi tím, jak dlouho bydlíte sami a zda k vám třeba někdo v domácnosti nepřibyl. Myslíme tím samozřejmě partner, partnerka, ale dnes je zcela běžné, že i několik mladých lidí bydlí v jednom bytě a o náklady na bydlení tak mají možnost se dělit. Pokud hledáte dostatečně velké, objemné úložné prostory za rozumnou cenu, pak se vší rozhodností vám doporučíme vybírat mezi otevřenými šatními skříněmi.

 

Otevřená šatní skříň rohová bílá Suit basic corner   Otevřená šatní skříň rohová bílá Suit corner single

 

Otevřenou šatní skříň vám doporučíme ze stejného důvodu, jako psací stůl. Přizpůsobí se vám. U mnohých návrhů lze nastavit dokonce její celkovou šíři, lze u rohové skříně zvolit zda levý či pravý roh, můžete si sami navolit odstupy mezi policemi, zda využijete jednu či více šatních tyčí a to vše lze přizpůsobovat vašim aktuálním podmínkám pro bydlení. Otevřená šatní skříň, která se díky vysoké kvalitě a multifunkčnímu designu může v průběhu let stěhovat s vámi i několikrát.

 

Pokud začínáte bydlet a vůbec poprvé budete pořizovat nábytek, nezačínejte výběrem designů, jednotlivých dílů nábytku, ale začněte výběrem spolehlivého prodejce, partnera pro vaše bydlení. Dejte si tu práci a projděte hodnocení zákazníků co už nakoupili před vámi, zjistěte si, jak dlouho je prodejce vůbec na trhu, zda se designu svědomitě věnuje a určitě také, zda vám nabídne doručení nábytku vlastní dopravou s možností výnosu. Pokud jste si nás tedy důkladně ověřili, nakupovat a vybírat nábytek můžete právě teď v kategorii nábytku do malého bytu, ale i mnoha dalších, rozdělených dle typu místnosti.