Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do jídelny Travis

Výrobce: PRS
Kód: PRS00107-2022
  • výška stolu 78,6 cm, šíře 223,9 cm, hloubka 93 cm
  • výška komody 86,5 cm, šíře až 220 cm, hloubka 52 cm
  • doručíme v 5 balících, celková hmotnost 150 kg
  • kvalitní nábytek francouzského výrobce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
21 259 Kč
18 070 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 21 259 Kč

Parametry produktu

Barva: tmavě šedá, dub antik patina
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Nábytek do jídelny od francouzského výrobce, komfort pro celou rodinu

Kolekce nábytku do jídelny Travis je jiná již na první pohled. Nábytek patří k velmi zdařilým, elegantním, ale pokud se vám líbí, pak s ohledem na jeho rozměry doporučuje spíše pro větší místnost. Jídelní stůl i komoda patří k větším svými rozměry a v malé jídelně by elegance nábytku nevynikla a ještě by prostor jídelny byl stísněný. Pokud máte to štěstí a pro vybavení jídelny či jídelního koutu máte k dispozici dostatečně velký prostor, nábytek z kolekce Travis vás bude těšit, v interiéru je velmi působivý.

Francouzský výrobce vsadil na mohutnost a industriální prvky, které jsou zřejmé především na volbě odstínů imitace dřeva dub ve spojení s tmavě šedou, antracitovou barvou. Imitace dřeva dub je velmi věrohodná. Nábytek je kvalitní, o čemž svědčí i jeho tloušťka a  i když to možná na první pohled nevypadá, nábytek je vyrobený z laminátové desky. Ale i tom je kvalitní nábytek, že je na první pohled k nerozeznání od masívního dřeva. Nábytek do jídelny z kolekce Travis od francouzského výrobce můžeme jen doporučit.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu