Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek do jídelny Mathis

Výrobce: PRS
Kód: PRS00270-2014
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Stůl: 180-240x79x90
15 113 Kč
Komoda: 216x90x53
13 755 Kč
Vitrína: 123x158x48 cm
15 915 Kč
Zrcadlo: 190x55x2,2
3 084 Kč

Parametry produktu

Barva: melamine dub
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Netradičně "tradiční" nábytek do jídelny

Právě pro vybavení jídelny je přeci dobře se nechat inspirovat Francií, jako země známé pro své gurmánství. Francouzi se u stolování potřebují cítit příjemně a především také na prostředí jídelny kladou velký důraz. Tak jako francouzský výrobce v kolekci nábytku Mathis. Kvalitní nábytek do jídelny, ale také obývacího pokoje, pro možné vybavení jídelního koutu v jednotném designu. Pokud nemáte samostatnou místnost pro vybavení jídelny, kolekce Mathis nabízí další možnosti.

 

Francouzský výrobce vždy klade velký důraz na kvalitu a imitace, konkrétně dřeva dub, je velmi věrná díky novým technologiím povrchových úprav. Materiálem pro výrobu se stala klasická laminátová deska, údržba je tak snadnější než u dubového dřeva. Je dobře, že výrobce i přes moderní design zachoval pro nábytek typickou mohutnost. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Jídelna, nebo jídelní stůl v obývacím pokoji?

Rozhodnutí za vás ve většině udělá dispozice vašeho bytu, ale bohužel častěji řešíme umístění jídelního stolu v obýváku. Upřímně, kolik z nás má k dispozici jídelnu jako samostatnou místnost? Kolekce Mathis je jedna z mnoha v naší nabídce, která lehce zvládne tento problém. Váš jídelní kout může harmonicky navazovat na ostatní vybavení obývacího pokoje. Co vše v kolekci Mathis máte k dispozici?

 

- nábytek do obývacího pokoje
- rozkládací jídelní stůl

Mechanismus pro rozložení jídelního stolu je velmi kvalitní a manipulace se stolem snadná. Jídelní stůl nabízí dle rozměru prostor pro 6 až 8 osob.

 

- stůl složený nabízí délku 180 cm
- stůl rozložený nabízí délku 240 cm
- výška i šíře samozřejmě pro obě varianty stejná

 

Kolekce je finančně náročná, patří na našich stránkách k těm skoro nejdražším. Bohužel je to dáno trendy designem, mohutným zpracováním a povrchovou úpravou, která je náročnější při dosahování imitace dřeva. Ale nábytek je velmi kvalitní a bude vám sloužit řadu let bez sebemenší újmy.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Nábytek do obývacího pokoje Mathis

Nábytek do obývacího pokoje Mathis

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
od 15 914 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.