0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do jídelny Marquis v dílech

Výrobce: DME - F
Kód: DME008-2016
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Stůl: 90x77,2x170
Komoda: 175,5x82,1x42,3
Vitrína: 74,8x194x42,3 cm

Parametry produktu

Cena: vitríny s led osvětl.
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá patina-šedý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Nábytek do jídelny z kolekce Marquis

Hledáte něco mezi stylovým designem s rustikálními prvky a zároveň moderním? Nechcete zařídit interiér až příliš moderně, aby nebyl studený? Pak je zde nabídka francouzského výrobce, který spojil vše do kolekce Marquis. Kolekce nabízí nábytek pro vybavení interiéru jídelny, ale rovněž obývacího pokoje. Pokud máte malý interiér a nemáte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení právě jídelny, pak můžete v identickém designu obývacího pokoje zařídit jídelní kout. To kolekce díky nabídce pro oba dva interiéry umožňuje. V našem návrhu jídelny je samozřejmě stůl vhodný pro čtyři osoby (k dispozici je i rozkládací verze stolu), prostorná komoda a skleněná vitrína s led osvětlením. Bohužel zrcadlo k dispozici zatím není. Pro nábytek zvolil výrobce netradiční odstíny, bílou patinu ve spojení s šedým dubem.

 

Francouzský výrobce klade důraz na originální design, který přitahuje pozornost. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 18 až 24 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Jídelna Luneo v sestavě 0321

Jídelna Luneo v sestavě 0321

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 6 096 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.