Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do dívčího studentského pokoje - kolekce Romantic

Harmonie v romantickém duchu

Slunce zapadá za obzor, kde pomocí hry světla a mraků vytváří krásnou mozaiku. Svět se halí do jemného oparu, v němž se mísí nádechy zlaté, oranžové a růžové a vše jakoby najednou zpomalilo, abychom mohli v klidu vydechnout a na malou chvíli zapomenout na všechny starosti. 

I takto může působit nábytek, když dýchá harmonií a klidem. Proto přinášíme kolekci, která vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje u srdce každou dospívající slečnu. Romantické barvy v kombinaci s klasickou bílou a krásné detaily inspirované secesí, pak budou splněným snem každé dívky, která kdy snila o tom být princeznou nebo knižní hrdinkou z vyšší společnosti.

Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují potřeby dítěte předškolního i školního věku a jeho individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku. Prezentují své designy v 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. To znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu