Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do dětského pokoje - kolekce Boreal

Filtru neodpovídá žádná položka.

Kolekce dětského nábytku Boreal od španělského výrobce, která vás může oslovit příjemnou cenou a velmi trendy, elegantním spojením odstínů bílé s šedou. A možná mnozí z vás také propadnou náznaku skandinávských prvků, které jsou již na první pohled zřejmé. Pokud se vám tedy design líbí, co v kolekci vlastně získáte, z kterých dílů můžete vybírat? Rozhodně kompletní vybavení dětského pokoje, kromě psacího stolu, ale těch je v nabídce celá řada a některé z vhodných designů stolů také uvádíme v této kolekci. Třeba právě v bílo šedém provedení, které představujeme na ilustrační fotografii.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.