Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do dětského i studentského pokoje z kolekce Kyllian

Filtru neodpovídá žádná položka.

Pro školáky i studenty, kolekce s možným výběrem velikostí postelí

Kolekce Kyllian od francouzského výrobce nabízí možnost výběru ze dvou rozměrů postele. Můžete tak díky této možnosti zařídit danými díly v kolekci jak dětský pokoj pro dítě školou povinné, tak studentský pokoj pro dospívající dítě.

Na nabídce dílů není nic zvláštního, běžné díly dostupné v každé kolekci pro vybavení interiérů dětí. Co vás ale na této kolekci může oslovit pro její pořízení je vysoká kvalita. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska, která je samozřejmě kvalitnější než laminát. A je zde k dispozici jak jsme uvedli na výběr postel pro matraci 90x200 cm, ale také postel pro větší dítě s rozměrem místa na spaní o velikosti 120x200 cm. Mezi praktické a možná netradiční díly patří noční stolek, který je na pojezdech a také úložná skříňka. S ohledem na kvalitu nábytku vás čeká také jeho snadná montáž.

Gautier
Výroba je ryze francouzská a soustředí se především na harmonii, upřímnost a soulad. Mimo to firma razí filozofii, která má za cíl neustálé navyšování kvality a klade velký důraz na detail. Proto výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru modernímu stylu života. Rovněž ale věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak díky specifickému způsobu výroby. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.