Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek bílé barvy je IN

Dnes vám chceme představit nábytek z modulových systémů v bílém odstínu. A nabídka bílého odstínu je pak největší snad v kategorii dětské pokoje pro holky, ložnice, konferenční stolky a rustikální nábytek.

 

  

Kolekce dětského nábytku Swan (Francie)

 

Dětský pokoj

Barvy jsou mocný nástroj, který dovede hodně ovlivnit dětské psychické rozpoložení nebo jejich energii. Pomocí barev se dá také "čarovat" s náturou dítěte. Chceme-li třeba trošku zklidnit hodně akčního potomka, potom místo zářivých barev volíme raději sněhobílou barvu. Pro klidný spánek je strašně důležitá kvalitní postel, protože v ní tráví dítě třetinu života a dochází tam k hlavní regeneraci sil.  Dalšími segmenty našich návrhů dětských pokojů jsou šatní skříň, komoda a nesmí chybět psací stůl. Jednotlivé díly si můžete vybírat dle vlastních potřeb, proto jsme je uvedli také volně k výběru. Francouzská výroba zase zaručuje preciznost a vysokou kvalitu, spojenou navíc s dostupnou cenou.

 

  

Širokou nabídku bílého dětského nábytku přináší také německý výrobce

 

Ložnice

 

   

Nábytek do ložnice z kolekce Ontario a Wesley

 

Představte si ložnici, ve které je vše koncipováno pro dokonalý, ničím nerušený spánek. Ať už jste jakkoliv unavení v našich ložnicích si zaručeně odpočinete. V ložnici i ten největší nespavec usne jako šípková Růženka. Zásadním kritériem při výběru barev interiéru by měla být funkce místnosti. Ložnice patří ke klidovým zónam domácnosti. Měli bychom tedy volit barvy, které uklidňují a nejsou příliš výrazné. Možnost výběru jednotlivých dílů, záleží jen na  vašem výběru. Do ložnice si můžete vždy pořídit šatní skříň, komodu a dvoulůžko. Manželskou postel nabízíme v rozměrech místa na spaní 140x200 cm, 160x200 cm a 180 x200 cm.