Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek Aldo získal titul!

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro rok 2010 získali titul "Spolehlivá firma" od společnosti živé firmy, www.zivefirmy.cz, která podporována Evropskou unií a Evropským fondem pro regionální rozvoj.

 

 

Naše společnost, www.nabytek-aldo.cz se snaží přinášet nový směr v internetovém prodeji nábytku. Jsme tu pro vás sedm dní v týdnu a servis poskytujeme i o víkendech. Servisem myslíme zodpovídání dotazů, rozvoz nábytku a poradenství v oblasti zařizování vašeho bydlení. Nábytek vám nejen prodáváme, ale také se vám o něho staráme a pomáháme vybírat. 

 

 

Další novinkou, která by měla ještě více zlepšit naše služby pro vás je umístění naší společnosti na Facebook. Větší možnost komunikace a získání více informací o našem způsobu prodeje. Na Facebooku máte možnost se také dozvědět od našich zákazníků, jak byli a jsou s nábytkem od Alda spokojeni. Zůčastněte se naší diskuze, kterou jsme pro vás připravili.

 

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet. Nábytek je důležitou součástí spokojeného bydlení a snaha nábytku Aldo je přinášet stále něco nového. Přejeme vám příjemný nákup a inspiraci do vašich domovů. A nezapomeňte, že s výnosem a dopravou až do domu zcela zdarma.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.