Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo získal titul!

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro rok 2010 získali titul "Spolehlivá firma" od společnosti živé firmy, www.zivefirmy.cz, která podporována Evropskou unií a Evropským fondem pro regionální rozvoj.

 

 

Naše společnost, www.nabytek-aldo.cz se snaží přinášet nový směr v internetovém prodeji nábytku. Jsme tu pro vás sedm dní v týdnu a servis poskytujeme i o víkendech. Servisem myslíme zodpovídání dotazů, rozvoz nábytku a poradenství v oblasti zařizování vašeho bydlení. Nábytek vám nejen prodáváme, ale také se vám o něho staráme a pomáháme vybírat. 

 

 

Další novinkou, která by měla ještě více zlepšit naše služby pro vás je umístění naší společnosti na Facebook. Větší možnost komunikace a získání více informací o našem způsobu prodeje. Na Facebooku máte možnost se také dozvědět od našich zákazníků, jak byli a jsou s nábytkem od Alda spokojeni. Zůčastněte se naší diskuze, kterou jsme pro vás připravili.

 

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet. Nábytek je důležitou součástí spokojeného bydlení a snaha nábytku Aldo je přinášet stále něco nového. Přejeme vám příjemný nákup a inspiraci do vašich domovů. A nezapomeňte, že s výnosem a dopravou až do domu zcela zdarma.