Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo stále rozšiřuje nabídku služeb

A nejen služeb. Nově se můžete na našich stránkách setkat také s velmi nápomocnými videi našich kolekcí, které rozhodně pomůžou při volbě nábytku. Na záložce kanále Youtube videa představují funkce nábytku, jejich maximální využití a to jak nábytek vypadá v interiéru. Pro vás velká pomoc a snazší rozhodování při volbě designu. I pro rok 2015 platí naše doprava zdarma po celé české a slovenské republice, stejně jako výnos do patra. K službě, kterou jste mimo jiné velmi oblíbili, montáž nábytku jsme na základě vašich podnětů přidali i demontáž vašeho starého nábytku. Znamená to, že když nábytek na našich stránkách objednáte, nábytek vám přivezeme a do maximálně tří až čtyř dnů přijedou další pracovníci nábytku Aldo, kteří vám demontují původní nábytek a smontují nový. Jsme rádi, že opět jsme v něčem jiní a tento trend služeb budeme udržovat i po celý tento rok. A chystáme další a další služby, které se setkají doufáme se stejným ohlasem.

 

Nábytek Aldo se snaží také přinášet originální designy nábytku, našim cílem je být opravdu jiný prodejce. Nejvíce pak pro vás hledáme a největší oblibu také  nábytek multifunkční, který oceníte při zařizování interiéru dětského pokoje. Ale za zmínku stojí i velmi netradiční, nadčasové designy pro vybavení ložnice či obývacího pokoje. Velké oblibě se těší i naše nabídka multifunkčních postelí, které především dokážou ušetřit nejvíce místa v malém interiéru.

 

  

 

Na fotografiích uvádíme nejúspěšnější postele z minulého roku. Multifunkční postel Space up a patrová postel s přistýlkou Bibop, designy našeho francouzského partnera. Ale designů, které jsou mnohdy svými funkcemi až k neuvěření, je celá řada. Nábytek Aldo přidává nové produkty do nabídky každý den. Pořád se něco děje a určitě se vyplatí také sledovat nábytek v akci, který se neustále mění. Máte tak šanci, že i váš oblíbený design pořídíte se slevou.