Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek Aldo slaví Valentýn s láskou k dětem

Blíží se nám Valentýn, svátek všech zamilovaných. Proč kromě lásky partnerské neoslavit také tu největší a nejsilnější, lásku rodičovskou?
Pro tuto příležitost jsme připravili akční nabídku, která potěší všechny milující rodiče i jejich děti. Máte možnost pořídit vašim ratolestem nový dětský pokoj a ušetřit spoustu peněz.

Udělali jsme výběr toho nejlepšího výhradně pro vaše malé raubíře i princezny. Oslavte s dětmi den sv. Valentýna v novém pokojíčku.
Akční nabídku jsme rozdělili do několika skupin a každý z vás si jistě přijde na své.

Dětský pokoj AMORI

V rámci valentýnské akce můžete do 17. února 2020 pořídit nádherný, elegantní dětský nábytek pro holky v rustikálním stylu z kolekce Amori od belgického výrobce.
Bílý elegantní nábytek se bude líbit malým i větším slečnám, které se budou v takovém pokojíčku cítit opravdu jako princezny.
Vybírat můžete z několika typů dětských postelí včetně TOP produktu roku 2019, kterým se stala dětská postel s nebesy. A pokud se rozhodnete pořídit vaší malé princezně komplet celý dětský pokoj, ušetříte nyní tisíce korun.

 

                                                                           Dětská postel s nebesy Amori

                                   Dětská postel s přistýlkou Amori open

 

                                                                           

Nabídka je tedy skutečně pestrá. Věříme, že každý milující rodič najde pro své nejdražší přesně to, co udělá radost celé rodině. Akční nabídka pro všechny zamilované, na produkty vybrané s láskou k dětem, končí 17.2.2020 v 8 hodin ráno. Přemýšlejte, měřte, tvořte a my vám rádi pomůžeme s jakýmikoli dotazy. 

S láskou k dětem Nábytek Aldo