Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo se chystá na prázdniny

Jako každým rokem i ten letošní bude na nábytku Aldo ve znamení slev dětského nábytku. Ptáte se proč právě v létě o prázdninách? Protože je celá řada rodičů, kteří budou své ratolesti letos poprvé chystat do školy a s tím souvisí, často bohužel na poslední chvíli, zařízení dětského pokoje pro školáka, či minimálně pořízení dětského psacího stolu, na kterém si dítě už nebude jen malovat. Čekají nás úkoly, děti se budou učit psát, počítat a každý prvňáček by měl mít pro přípravu do školy adekvátní prostředí. Učení u stolu v kuchyni, kde se pohybují i ostatní členové domácnosti určitě nebude tím nejvhodnějším prostředím. Především prvňáčci potřebují klid na práci. Jak tedy vše zařídit, aby jsme malému dítěti, které čeká v životě tak důležitý krok jako je zahájení školní docházky, vše maximálně usnadnili a samozřejmě připravili?

Dětské psací stoly mohou mít řadu podob

Belgický výrobce přišel s velmi originálním nápadem, který zcela pokryje všechny potřeby předškoláků a školáků. Velmi důmyslný design, který je až překvapivý v tom ohledu, co je dnes vůbec vše možné. Ideální řešení pracovního prostoru v dětském pokoji holky, kdy si můžete vybrat růžové provedení, které vám nabízíme nyní, nebo také modré, které je vám k dispozici na našich stránkách. V ceně sestavy je psací stůl i židle, samozřejmě obojí nastavitelné a to od tří do sedmi let, s ohledem na individuální vzrůst dětí.

 

Rostoucí psací stůl Comfort blue     Rostoucí psací stůl Comfort pinkV ceně také nastavitelná led lampa, u které dokonce lze nastavit intenzitu osvětlení. Velmi snadná údržba, povrch jak psacího stolu, tak židle lehce omyvatelný. Cena s ohledem na velmi důmyslný, nadčasový design více než příznivá. Dodání sestavy stolu a židle v dílech, samozřejmě lampa, osvětlení jako jeden díl, kdy určitě shlédněte naše video na způsob montáže, která je velmi snadná.

Dětské postele, dětské pokoje, inspirace z Franci

Představujeme opět unikátní patrovou postel Bibliobed, která řeší místo na spaní nejen dvou dětí, ale dokonce tří. Nejen, že patrová postel maximálně využije danou místnost, která je určena k zařízení dětského pokoje, ale touto patrovou postelí pro tři děti ušetříte opravdu nejvíce prostoru. Při představě tří samostatných lůžek v jednom dětském pokoji příliš místa na ostatní nábytek nezůstane a co teprve místo na hraní. Takže pro úsporu místa ideální. Ale to pořád ještě není vše. Schůdky jsou nejen bezpečné a komfortní, ale z jedné strany nabízí rafinovaně skryté odkládací police. Podél obou lůžek jsou police na hračky, knížky, zkrátka věci, které děti před spaním milují. V neposlední řadě, spojení nádherných a tolik oblíbených skandinávských odstínů, které se hodí snad do každého typu interiéru. S francouzským nábytkem nemůžete šlápnout vedle.

Patrová postel Bibliobed    Dětský pokoj s patrovou postelí Bibliobed a nábytkem Shelter

 

Pokud právě i vaše druhé dítě začne chodit do školy, je třeba již pokoj stylizovat, či plánovat s ohledem také na budoucnost. Určitě nikoho z vás neláká co dva roky měnit vybavení dětského pokoje. A tak i když máte doma prvňáčka a třeba třeťáka (můžeme říci ještě děti), nezapomeňte, že se ani nenadějete a budou z nich středoškoláci. V tomto období se již zkuste vyhnout krátkodobým řešením, jako je dětský nábytek s pohádkovými postavičkami. Zařiďte dětský pokoj tak, aby i dospívající dítě v něm mohlo existovat a pozvat si kamarády do svého království. Vždy je lépe raději měnit odstín (malbu) stěn, doplňky a dekorace.

 

Dětská postel Reverse     Dětská postel Chic blue

 

Úložné prostory v dětském pokoji levně

Velmi se nám zamlouvá nápad německého výrobce. Nechcete pořizovat nové komody, skříně a jiná řešení cenově náročná na zvětšení úložných prostorů? Máte již zařízený dětský pokoj, který nechcete měnit, ale úložné prostory přeci jen chybí? Regály s látkovými boxy v široké nabídce odstínů může být pro vás levné a efektní řešení. Navíc velmi hezké. Úložné prostoty můžete určit dětem podle barev látkových boxů. Každý bude mít svou barvičku.

 

Úložný box Kiddy     

 

Na nábytku Aldo jsme pro vás po celou dobu prázdnin připravili široký výběr překrásného, ale zároveň také funkčního dětského nábytku v akci. Doufáme, že nabídka se vám bude líbit, je také vytvořena na základě oblíbenosti nábytku u vás zákazníků.