Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek Aldo - s námi ušetříte!

Nejen tím, že již řadu let nabízíme dopravu a vynášku do patra zcela zdarma. Ale po celý rok pro vás připravujeme akční nabídku nábytku, která se stále mění. Rovněž máte možnost získat zajímavé ceny třeba v soutěžích. Jmenujme alespoň jednu z mnoha, "nábytek Aldo u vás doma", kdy můžete vyhrát nábytek v hodnotě až 20 000 Kč dle vlastního výběru pouze tím, že nám pošlete jednu fotografii nábytku, který u nás zakoupíte. Ale různých akcí a dalších výhod je u nás celá řada. Nebojte se nás ani zeptat na slevu třeba v případě, že pořizujete 2 dětské pokoje najednou. A že je opravdu z čeho vybírat. Jak do dětského pokoje pro holky, tak do dětského pokoje pro kluky a samozřejmě nesmí chybět ani nabídka dětského nábytku pro miminka.

 

  

Dětský pokoj Brick (Francie), dětský pokoj Ulli-Colorido (Německo)

 

 

Každý týden nová nabídka nábytku

Pravidelní návštěvníci www.nabytek-aldo.cz již ví, že na našich stránkách najdou každý týden nový design - novou kolekci nábytku. Novinky můžete také pravidelně sledovat, tak je postupně přidáváme do nabídky a to přímo v kategorii novinky o nábytku. A nové kolekce pravidelně představujeme také na našem Facebooku.

 

  

Levný nábytek do ložnice z kolekce Evo (Francie), řeší malé i velké interiéry

 

Prodej nábytku není vůbec jednoduchou záležitostí a my jsme si toho vědomi. Prodej nábytku je zodpovědnost, jelikož produkt jako je nábytek a který vám prodáme, vás bude provázet několik let. Proto společnost nábytek Aldo zaměřuje svou pozornost především na prodej kvalitního nábytku, s ohledem na dostupnou cenu, ale snažíme se rovněž nepředstavovat nábytek příliš levný, jelikož zde kvalita není zaručena. Samozřejmě v naší nabídce najdete luxusní nábytek také pro "náročnější zákazníky", který jsme zařadili do kategorie designový nábytek a zde je cena přiměřena náročnému designu a netradičnímu použití materiálů. Ovšem již řadu let patří mezi neprodávanější kolekce nabídka pro nejmenší, dětské pokoje, designové dětské pokoje a dětský nábytek všeobecně v nabídce samostatných dílů. Věříme, že na našich stránkách si každý najde nejen svůj nábytek, ale také slevu.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.