Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo rodičům

Představuje v naší nabídce nejen nábytek pro děti, ale také veškeré dětské potřeby, které usnadní péči rodičům těch nejmenších dětí, navýší jejich bezpečnost a dětem přinesou uvolnění a zábavu. V kategorii dětský nábytek najdete samozřejmě dětské pokoje, ale také doplňky jako například přebalovací pulty ke komodě, nebo látkové boxy, či taburety, které mohou dětský pokoj velmi barevně oživit. Jedinečná nabídka velmi kvalitních produktů německého a francouzského výrobce, kteří nabízí originalitu, nový směr a nevšední design.

 

          

Značkový nábytek Noukie ´s na nábytek Aldo

 

 

Dětské potřeby i pro maminky

Kdo příjde do styku nejvíce s novorozenětem, snad ani nemusíme zdůrazňovat. Jsou to maminky, které se o ně starají, jsou na mateřské "dovolené", i když mezi námi dámami, opravdu tomu nerada říkám dovolená. Proto se snažíme mezi jiným představovat i takové produkty, aby práce maminek byla alespoň trochu ulechčena. Tak vznikla kategorie dětské potřeby, ale pro maminky. Osobně mám tuto kategorii velice ráda. Koukám, co je nového, co za mojí doby, když byl můj syn opravdu malý, nebylo. Vždy se raduji, když některý výrobce vymyslí něco pro ulehčení práce a zbyde více času na harní s miminkem. V nabídce dětských potřeb najdete jídelní polohovatelné židličky, ručníčky, povlečení do postýlky a mnoho dalších. Příjemné a můžu říci i netradiční je to, že všechny dětské potřeby jsou ve stejném designu jako například dětské pokoje. Můžete tak mezi sebou harmonicky spojovat produkty, výrobky dříve neslučitelné. Přebalovací pult v dezénu dětského poköje, nebo dětské povlečení přímo ušité k dětské postýlce. je libo v designu pokoje lampičku. Opravdu není problém.

 

   

 

Pokud pořizujete cokoliv, co má zaručit bezpečnost Vašeho dítěte, nesnažte se ušetřit. Zjistěte si, zda dětské potřeby jsou opatřeny řádným certifikátem a návodem k použití. Bedlivě u některých produktů také sledujte nosnost a dodržujte ji. Dětské potřeby jsou opatřena normami platnými pro Evropskou unii EN 12221-1 a EN 12222-2. Každý z výrobců dětského nábytku a dětských potřeb ví, že to jsou jedny z nejpřísnějších norem a společnost značky HPA je bedlivě dodržuje. Nabídka obsahuje i nočníčky, dětské vaničky, matrace sloužící k přebalování, dětská chodítka, stylové kabely na pleny a sady ručníčků a povlečení. Příjemný design ve veselých barvách jistě působí vesele a hravě. Dětské vaničky ve výši pasu zase ocení rodiče, nemusí se sklánět, ale dle odborníků je takové koupání dokonce bezpečnější. A nezapomeňte na zlaté pravidlo, vymydlené miminko nemusí být nejzdravější. Každý dětský lékař vám v dnešní době doporučí miminko do šesti měsíců spíše omývat vlhkým ručníčkem, než koupat, kdy novorozeně může ztrácet imunitu. Dbejte také na správný výběr mýdla a šampónu a i dětské kosmetické přípravky používejte střídmě.