Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo pro volné chvíle

Pokud rádi čtete o nábytku, nebo o tom, jak především interiéry co nejlépe a nejvkusněji vybavit, náš portál nábytek Aldo to není jen prodej nábytku, ale řada článků o bydlení. Najdete zde nápady a rady jak spojovat odstíny, jak bezpečně zařídit dětský pokoj, jak vybavit ložnici a čeho se vyvarovat, jak vybavit rozměrově malé interiéry.

Řadu nápadů přináší také naši obchodní partneři, výrobci nábytku vlastními návrhy sestav. Na našich stránkách najdete nápady na vybavení všech interiérů od německého výrobce, holandského, dánského, belgického a několika francouzských výrobců.

 

 

Dětský pokoj v malém interiéru

Máte 2, nebo 3 děti a nemůžete si dovolit umístit do jednoho pokoje tři samostatné postele? Francouzský výrobce přináší řešení v podobě patrových postelí, které nabízí tři místa na spaní, navíc řadu úložných prostorů, odkládacích polic a to vše v příjemném designu.

 

  

 

 

I levný nábytek může být kvalitní

Kolekce Infinity patří k velmi oblíbeným, jelikož nabízí široký výběr samostatných dílů za bezkonkurenční cenu pro sestavení nejen ložnice, ale také dětského pokoje, obývacího pokoje, předsíně, nebo studentského pokoje. Celá kolekce nabízí výběr ze čtyř dostupných odstínů a je určena pro malé i velké interiéry. Stačí pouze pořídit dle vašich dispozic bytu více, či méně dílů.

 

   

 

 

Prodej, články o bydlení a samozřejmě služby

Ano, nábytek nejen prodáváme, ale snažíme se rozšiřovat rovněž služby s prodejem nábytku spojené. A co u nás můžete získat navíc? Zkusme si vše dát do jednotlivých bodů, těch nejvíce důležitých:


- výnos nábytku zdarma u objednávek nad 7 000 Kč (neplatí pro kategorii rustikální nábytek)
- dopravné po celé ČR zdarma!!!
- široká nabídka nábytku s dodáním do 72 hodin (zde patří nejprodávanější nábytek)
- on-line chat kdy ihned zodpovíme vaša dotazy
- el. katalogy nábytku ke stažení na našich stránkách
- el.návody k montáží u nejprodávanějších produktů (napomáhají také ke zjištění kvalitu nábytku s veškerými jeho dostupnými rozměry)
- nábytek rozváží také naši smluvní partneři, termín je hlášen vždy předem, především objednávky do 5 000 Kč
- nábytek platíte řidiči na místě, až po převzetí, neplatíte nic předem
- bonusový systém pro věrné zákazníky (slevy, akce)
- nábytek Aldo představuje nábytek s certifikátem a kvalitou pod ochranou ISO
- představujeme nábytek také na Slovensku na www.nabytok-aldo.sk Věříme, že na našich stránkách se i pobavíte a co nenajdete přímo na našem portále, určitě najdete na Facebooku, navíc s komentáři našich pravidelných zákazníků. Jsme rádi, že na Facebooku probíhají všechny debaty a můžeme si přečíst vaše názory.