Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo připravuje

Vážení zákazníci,

bohužel, ale jako každým rokem, doba dovolených a prázdnin skončila a jsou tu zase povinnosti. A jako každým rokem, ani se nenadějeme a budou zase Vánoce. Čas prostě neúprosně letí. Ale než nadejde zimní období a přípravy na Vánoce, rádi bychom vám představili, co nového jsme jako společnost obchodující s nábytkem a na našich stránkách v letních měsících stalo, jaké zajímavé novinky na našem portále www.nabytek-aldo.cz najdete.

Dětský nábytek

Největší nabídku tvoří již řadu let na našem portále dětský nábytek. A také letos vám představujeme právě v této kategorii řadu zajímavých, můžeme říci multifunkčních designů. Myslíme si, že mezi ty nezajímavější a u vás nejoblíbenější budou opět patřit takové kolekce, které ušetří velký prostor dětem na hraní v jejich dětském pokoji. A nejvíce místa v dětském pokoji ušetříte pořízením postele s úložným prostorem, nebo pro sourozence pořízením patrové postele.

 

    Patrová postel Matt

 

Bílý nábytek do kuchyně a jídelny

Mezi další novinky patří velmi kvalitní nábytek pro vybavení interiéru kuchyně a jídelny. Bílý nábytek získává stále více na své oblibě, proto se snažíme tento odstín i v provedení matu, či vysokého lesku zařazovat do aktuálních, trendy designů. Jako bílý nábytek do kuchyně a jídelny jsme aktuálně zařadili velmi zajímavý barový stůl od francouzského výrobce, který nás snad nejvíce překvapil svou praktičností.

 

     

 

Pro vybavení interiéru kuchyně a jídelny jsme také rozšířili kategorii rustikálního nábytku, který lze pořídit v nových, velmi zajímavých odstínech a rovněž kategorii industriálního designu, která je velmi praktická a ideální pro malé interiéry. A opět, mezi nejzajímavější a určitě nejoblíbenější se zařadila bílá patina kombinována s odstínem přírodního dřeva. Rustikální nábytek, je hned po kategorii dětského nábytku naší doménou a opravdu je z čeho vybírat.

 

    

 

Novinky jsou na nábytku Aldo aktualizovány každý týden, stejně jako akční ceny. Nábytek v akci je velmi úspěšný na našem portále, o čemž svědčí i výsledky letní, prázdninové akce na řadu dětských postelí, které patří mezi nejprodávanější. Vyplatí se určitě sledovat náš portál, jak pro inspiraci, tak pro výhodné nákupy, či nové trendy designy.