Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek Aldo připravuje

Vážení zákazníci,

bohužel, ale jako každým rokem, doba dovolených a prázdnin skončila a jsou tu zase povinnosti. A jako každým rokem, ani se nenadějem a budou zase Vánoce. Čas prostě neúprosně letí. Ale než nadejde zimní období a přípravy na Vánoce, rádi bychom vám představili, co nového jsme jako společnost obchodující s nábytkem a na našich stránkách v letních měsících stalo, jaké zajímavé novinky na našem portále www.nabytek-aldo.cz najdete.

 

Dětský nábytek

Největší nabídku tvoří již řadu let na našem portále dětský nábytek. A také letos vám představujeme právě v této kategorii řadu zajímavých, můžeme říci multifunkčních designů. Myslíme si, že mezi ty nezajímavější a u vás nejoblíbenější budou opět patřit takové kolekce, které ušetří velký prostor dětem na hraní v jejich dětském pokoji. A nejvíce místa v dětském pokoji ušetříte pořízením postele s úložným prostorem, nebo pro sourozence pořízením patrové postele.

 

    

Patrová postel Swan až pro tři děti, multifunkční postel Battle

 

 

Bílý nábytek do kuchyně a jídelny

Mezi další novinky patří velmi kvalitní nábytek pro vybavení interiéru kuchyně a jídelny. Bílý nábytek získává stále více na své oblibě, proto se snažíme tento odstín i v provedení matu, či vysokého lesku zařazovat do aktuálních, trendy designů. Jako bílý nábytek do kuchyně a jídelny jsme aktuálně zařadili velmi zajímavý barový stůl od francouzského výrobce, který nás snad nejvíce překvapil svou praktičností.

 

 

 

Pro vybavení interiéru kuchyně a jídelny jsme také rozšířili kategorii rustikálního nábytku, který lze pořídit v nových, velmi zajímavých odstínech tzv. patiny. A opět, mezi nejzajímavější a určitě nejoblíbenější se zařadila bílá patina kombinována s odstínem přírodního dřeva. Rustikální nábytek, je hned po kategorii dětského nábytku naší doménou a opravdu je z čeho vybírat.

 

Rustikální nábytek v bílé patině.

 

Novinky jsou na nábytku Aldo aktualizovány každý týden, stejně jako akční ceny. Nábytek v akci je velmi úspěšný na našem portáli, o čemž svědčí i výsledky letní, prázdninové akce na řadu dětských postelí, které patří mezi nejprodávanější. Vyplatí se určitě sledovat náš portál, jak pro inspiraci, tak pro výhodné nákupy, či nové trendy designy.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.