0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Nábytek Aldo opět představuje nové designy

Jsme velmi rádi, že stále rozšiřujeme naši nabídku nábytku a i letos se nám podařilo začít spolupráci s našim novým partnerem, belgickým výrobcem. Design belgických výrobců či lépe řečeno designérů je znám po celém světě a také velmi oblíben. Nové kolekce, především pak pro vybavení dětského pokoje jsou opravdu unikátní a my věříme, že se vám opět nabídka bude velmi líbit. Dnešní povídání bude především o tom, co pro vás nábytek Aldo chystá na konec letošního roku a pro příští rok. Stále více klademe důraz při výběru našich dodavatelů na kvalitu, která se při pořizování nábytku určitě vyplatí. Nábytek pořizujeme přeci na několik let a tak vysoká kvalita je zárukou dlouhé životnosti daných dílů. A jak nový, kvalitní nábytek belgického výrobce bude prezentován na našich stránkách?

 

 

Kolekce Alex pro školáky i studenty

Myslíme si, že velký úspěch bude mít kolekce Alix z masivu v takzvaném "industrial designu", který v sobě spojuje kov a přírodní odstín dřeva. Velmi nadčasový design, který má za cíl také maximální pohodlí pro dítě.

 

     

 

Kolekce Alix asi nejvíce osloví kluky a jejich rodiče. Výhodou je také využití designu od malého školáka až po studenta. Psací stůl je rozměrově ten z větších, pracovní plocha činí 130x60 cm. Celý návrh dětského pokoje působí pak velmi elegantně a věříme, že nám dáte za pravdu.

 

 

Kolekce Bonny pro holky

Nejčastějším odstínem pro vybavení dětského pokoje pro holku je samozřejmě bílý, často pak doplněný růžovým odstínem. A přesně v této kombinaci přináší belgický výrobce hned několik kolekcí. Věříme, že i zde vás osloví nejen kvalita, ale také velmi praktický, multifunkční design.

     

 

Belgický výrobce představuje dětský nábytek rovněž velmi bezpečný, všechny hrany nábytku jsou zakulaceny. Je tak sníženo riziko zranění dítěte. A jako jediný výrobce také nabízí dětské postele se zábranou. Ta pak zamezí pád menšího dítěte z výšky. Samozřejmě zábrana je pouze u vyšších postelí, ne klasických. Kvalita, bezpečnost a velmi příjemný moderní design, to je nábytek, na který se u nás můžete nyní těšit a který postupně budeme do nabídky zařazovat.

 

 

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.