Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo opět představuje nové designy

Jsme velmi rádi, že stále rozšiřujeme naši nabídku nábytku a i letos se nám podařilo začít spolupráci s našim novým partnerem, belgickým výrobcem. Design belgických výrobců či lépe řečeno designérů je znám po celém světě a také velmi oblíben. Nové kolekce, především pak pro vybavení dětského pokoje jsou opravdu unikátní a my věříme, že se vám opět nabídka bude velmi líbit. Dnešní povídání bude především o tom, co pro vás nábytek Aldo chystá na konec letošního roku a pro příští rok. Stále více klademe důraz při výběru našich dodavatelů na kvalitu, která se při pořizování nábytku určitě vyplatí. Nábytek pořizujeme přeci na několik let a tak vysoká kvalita je zárukou dlouhé životnosti daných dílů. A jak nový, kvalitní nábytek belgického výrobce bude prezentován na našich stránkách?

Kolekce Chich pro školáky i školačky

Španělský výrobce vždy nabízí nábytek s osobitým kouzlem a temperamentem, který je blízký přeci i pro nás. Nechte se inspirovat jak bydlí děti ve Španělskui v této zemi mají rodiče zcela stejné starosti při zařizování dětského pokoje jako i vy. Design, kvalita a široká nabídka dílů je cestou, jak dětský pokoj vaší princezně zařídit a v této kolekci máte nekonečné množství možností.

 

    

 

Dětská postel, kromě nádherného designu je i velmi praktická, co ocení především rodiče, kteří mají pro vybavení dětského pokoje k dispozici jen menší místnost, nebo mají dětí dvě a k dispozici jen jeden pokoj. Velkým plusem, který potěší právě spousty rodičů je to, že postel lze sestavit variabilně a tak můžou stát zrcadlově proti sobě v jednom dětském pokoji. A pokud máte kluka a holku, ani to není překážkou, jelikož identický design postele pořídíte zase s modrými úchyty. Navíc, celý dětský pokoj můžete zařídit v jednotném designu, jelikož kolekce Chci vás určitě překvapí velkým výběrem samostatných dílů. Do pokoje tak můžete pořídit noční stolek, šatní skříň, komodu, ale také samostatný psací stůl. Kolekce dětského Chic, je zkrátka opravdu "chic".

Kolekce Bonny pro holky

Nejčastějším odstínem pro vybavení dětského pokoje pro holku je samozřejmě bílý, často pak doplněný růžovým odstínem. A přesně v této kombinaci přináší belgický výrobce hned několik kolekcí. Věříme, že i zde vás osloví nejen kvalita, ale také velmi praktický, multifunkční design.

 

     

 

Belgický výrobce představuje dětský nábytek rovněž velmi bezpečný, všechny hrany nábytku jsou zakulaceny. Je tak sníženo riziko zranění dítěte. A jako jediný výrobce také nabízí dětské postele se zábranou. Ta pak zamezí pád menšího dítěte z výšky. Samozřejmě zábrana je pouze u vyšších postelí, ne klasických. Kvalita, bezpečnost a velmi příjemný moderní design, to je nábytek, na který se u nás můžete nyní těšit a který postupně budeme do nabídky zařazovat.