Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo - nový design

Internetový prodej nábytku vnímáme nejen vlastním prodejem, ale velmi nás zajímá design a nové směry. Proto na nábytku Aldo najdete vždy něco navíc a vnímáme, že klienti a návštěvnící našich stránek mnohdy u nás najdou inspiraci. Mezi nejoblíbenější kategorie nábytku patří takový, který nabízí moderní design, který je multifunkční a šetří tedy i vaše náklady spojené s jeho pořízením. Mezi zástupce takových kategorií patří holandský, francouzský, dánský a německý výrobce.

 

Dětská postel v hlavní roli

Ano, mezi nejoblíbenější multifunkční nábytek patří právě kategorie dětského nábytku. Zde bychom rádi upozornili na dětskou postel Combo, kterou, až vaše ratolest odroste dětské postýlce, můžete lehce demontovat na dětský pokoj. Tím šetříte také zbytečný prodej postýlky někomu dalšímu a zbytečný nákup klasické postele.

 

Dětská postel, dětský pokoj Combo.   

 

Postel nabízí velmi kvalitně zpracovanou mdf desku, jejiž povrch je omyvatelný. Vybrat si také můžete z široké nabídky odstínů. Ano, nábytek se snažíme vybírat tak, aby žádný z našich klientů nenašel nábytek, který se mu designově líbí, ale nevyhovuje barvou. Široký výběr použití a barev je prioritou pro zařazení nábytku na náš e-shop. Mezi další, velmi zajímavé bytové nápady, patří multifunkční postel Fresno v modrém a růžovém provedení, která je rovněž sama o sobě takovým dětským pokojem. Za velmi efektní považujeme psací stůl, který můžete z postele vysunout a zase zpátky, lehkým tahem zasunout.

 

   

Dětské multifunkční postele Moby (Francie)

 

Jsme u nás na Aldu vždy rádi, když se nám pro naše zákazníky podaří zajistit a představit něco opravdu hezkého a ještě více jsme rádi, když hezký, nápaditý nábytek je cenově dostupný široké veřejnosti. Takových designů najdete na nábytku Aldo celou řadu a mohli bychom tady jmenovat a jmenovat. Ale snad bude nejlepší, když se přesvědčíte sami a multifunkční nábytek, který je navíc prezentován tak, že sami si můžete ze samostatných dílů sestavit nejen dětský pokoj, ale také ložnici, či obývací pokoj, projdete na našich stránkách sami.