Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo - nová kolekce

Vážení zákazníci,

nábytek Aldo přináší několik nových kolekcí nábytku a to již několik let vždy na jaře. Nové kolekce jsou nejprve představeny v lednu na mezinárodní a to největší výstavě nábytku vůbec v Německu v Kolíně. Nábytek Aldo se samozřejmě výstavy vždy účastní a snažíme se pro vás, naše zákazníky pokaždé něco zajímavého najít. A co jsme pro vás připravili letos? No samozřejmě široký výběr dětského nábytku, který stále patří k nejvyhledávanější kategorii na našem portále vůbec.

 

postel bibop  

 

Na fotografiích vám představujeme dětskou patrovou postel Bibop kde můžete využít šuplík jako přistýlku. Máte tak patrovou postel až pro tři děti, což je velmi praktické řešení pro rozměrově malé dětské pokoje a na dalším snímku je velmi romantický návrh dětského pokoje Biotiful, samozřejmě určený malým, ale i větším slečnám. Nabídka dětského nábytku je i pro letošní rok velmi široká a především zajímavá.

 

 

Levný nábytek

Podařilo se nám konečně pro vás najít levný a přesto kvalitní nábytek a to do všech interiérů. Francouzský výrobce představil kolekci Infinity, nábytku z lamina, která opravdu nabízí jak v nabídce samostatných dílů, tak v nabídce sestav více než dostupnou cenu. Nábytek do ložnice, předsíně, dětského pokoje i obývacího pokoje.

 

 

 

Jak sami můžete posoudit na snímcích, levný nábytek může být opravdu velmi hezký. Kolekce Infinity, jako jedna z mnoha nových kolekcí, které jsme letos představili, se i dle našeho očekávání stala hned oblíbenou. Věříme, že tak jako každým rokem i letos se vám naše nové návrhy, designy a kolekce nábytku budou líbit a vězte, že už nyní pro vás připravujeme nabídku na další rok.