Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo, nábytek rychle a přehledně

Stále se snažíme, aby hledání na našem e-shopu nábytek Aldo bylo pro vás, naše zákazníky velmi přehledné. A jsme rádi, že na základě vašich recenzí se nám dílo pravděpodobně daří. Často nás právě za přehlednost nabízeného nábytku chválíte. Velmi nám také pomáhají naše stránky na Facebook, kde si určitě vaše komentáře se zájmem vždy přečteme a jsou pro nás přínosné pro různé zlepšováky, pokud je to v silách dostupných technologií.

A na základě vašich podnětů jsme opět pro vás připravili další kategorie, které vám zkrátí čas strávený hledáním nábytku. Vítězným odstínem při výběru dětského nábytku se stal sněhově bílý, nebo v kombinaci s tóny růžového odstínu. A tak nás napadlo všechen dětské nábytek bílé barvy seskupit do dvou kategorií.

Bílé dětské pokoje pro holky

Zcela nová kategorie, která bude zajímat a je určena především pro rodiče malých, ale i těch větších slečen se nazývá bílé dětské pokoje. Dětské pokoje, které v ní najdete jsou buď zcela bílé, nebo s minimálním přidáním růžového odstínu, spíše světlejšího.

 

Dětský pokoj Chic pro holku    Dětská postel Chic pro holku

 

Dětské pokoje pro holky, které opravdu všude a na všem preferují růžový odstín, také nepřijdou zkrátka. Pokud i vy doma máte v dětském pokoji, ale nejen v něm, "růžománii", připravili jsme pro vás rovněž zcela zvláštní kategorii.

Růžové dětské pokoje pro holky

Nabídka v této kolekci to není jen růžový odstín (jen málokdy je vše růžové, to by opravdu už bylo moc), ale návrhy v této kategorii přeci jen růžové nabízí na dané sestavě nejvíc. Růžová je zde tedy prioritní. A v kategorii růžové dětské pokoje pro holky nenajdete pouze jeden tón tohoto holčičího odstínu, ale jeho různé podtóny. Světle růžová, tmavě růžová až do fialova, odstín lily, či sytě růžová.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětská postel Kiddy pink

 

Bílé dětské postele pro všechny

V této kategorii nejčastěji najdete kolekce francouzského výrobce. Kvalitní klasické dětské postele, dětské postele s úložným prostorem, dětské postele s psacím stolem a nesmí chybět oblíbené dětské patrové postele pro sourozence. Jedno mají všechny postele v nabídce společné, samozřejmě kromě bílé barvy, rozměr ložné plochy 90x200 cm. Bílé postele pro školáky a studenty.

 

Patrová postel z masivu Mezzanine      

 

Dětské pokoje pro kluky, nezapomínáme..

Samozřejmě že i kluci si přijdou u nás na své. Či spíše jejich rodiče. Možná, když máte doma slečnu, zachvátila vás "růžománie". Ale rodiče malých kluků ví, co to zase je záchvat "legomanie". A také to vůbec není levné. Lego, všude lego. Na oblečení, v pokoji, na povlečení dětské postele. No však to známe všichni, co malé caparty máme doma...A tak samozřejmě nabízíme dětské pokoje pro kluky.

 

    Dětský pokoj Bo7 blue

 

Dětský pokoj Chic, nebo Bo7 je asi splnění všech přání malého kluka na jednom prostoru dětského pokoje. Dominující je zde "lego" motiv a syté odstíny modré, červené a žluté. Co se nám však na pokoji nejvíc líbí je to, že francouzský výrobce nezapomněl ani na praktické využití nábytku. Pokoj tak nepotěší jen na pohled.