Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo nabízí prodlouženou záruku

V letošním roce ke službám vám, zákazníkům, přibyla další. Jako jediný portál, e-shop s nábytkem, nabízíme prodlouženou záruku na vybrané druhy zboží a to 3 až 4 roky. A věřte, že skupina nábytku s prodlouženou zárukou není vůbec malá. Design nás baví a naši stálí zákazníci už ví, že Nábytek Aldo se věnuje všemu novému, neustále pro vás vyhledáváme nové designy a to doslova po celém světě. A za nabídkou a především také kvalitou toho, co pro vás najdeme, si také stojíme. Co vše vám v tomto roce tedy můžeme nabídnout se zárukou 3 a 4 roky?

Prodloužená záruka na nábytek - 3 roky

Do této první skupiny patří designový, certifikovaný nábytek francouzského výrobce Gautier. Najdete zde nábytek do dětského pokoje, ložnice, jídelny, nebo obývacího pokoje. Dobu záruky vždy uvádíme u daného produktu v jeho parametrech, je tedy velmi snadné se zorientovat. A malá ukázka z novinek pro letošní rok. 

 

     

 

 

Prodloužená záruka na nábytek - 4 roky

Zde patří nabídka rustikálního nábytku dánského výrobce, který pro výrobu svých návrhů používá kvalitní dřevo mahagon. Také díky kvalitě tohoto dřeva, je rustikální nábytek téměř "nezničitelný", samozřejmě při běžném užívání. Ucelená nabídka tohoto nábytku patří k velmi oblíbené na našem portále a všechny díly jsou ve sněhově bílém odstínu. netradičně pro kategorii rustikálního nábytku představuje dánský výrobce také dětské pokoje. Mezi další dostupné interiéry s prodlouženou zárukou pak patří ložnice, jídelny, obývací pokoje, předsíně, ale také řada samostatných dílů a bytových doplňků. A opět pro inspiraci něco málo z nabídky, tentokráte dětský pokoj Nova Solo a předsíň.

 

    

 

 

Nábytek je pro nás hrou, zábavou, baví nás také navrhovat interiéry. Ale baví nás také, když okruh našich spokojených zákazníků se neustále rozrůstá. Podělte se s námi o vaše interiérové vychytávky, o to, co se vám u nás líbí (nebo nelíbí), co vám u nás chybí také prostřednictvím Facebooku.